Zavrieť

Porady

Zvýšenie rýchlosti torrentu

Dobrý den chcel by som sa opýtať ako sa dá zvýšiť rýchlosť sťahovania torrentu, vačšinou mám rýchlosť okolo 150 kb/s dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    nijako
    Rychlost sa odvija od pripojenia ostatnych peerov a ich uploadu (ak mas moznost, vyberaj si take torrenty, kde je vela seedov).
    Predpokladam, ze nemas niekde inde v nastaveni zvolenu nejaku mensiu rychlost (ja napr. pouzivam transmission a tam sa da pekne upravit up aj down)

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    JOSTY Pozri príspevok
    vdaka a prosim ta mohol by si mi poslat stranku na ten transmission.
    To sa nastavuje v klientovi, napr. ja použivam http://www.utorrent.cz/

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    JOSTY Pozri príspevok
    vdaka a prosim ta mohol by si mi poslat stranku na ten transmission.
    ano mozem ti dat link, ale transmission je hlavne pre linuxy http://www.transmissionbt.com/download/

    JOSTY je offline (nepripojený) JOSTY

    JOSTY
    vdaka a duves prosim ta mohol by si mi povedat ako to tam nastavit ja tiež používam utorrent

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    JOSTY Pozri príspevok
    vdaka a duves prosim ta mohol by si mi povedat ako to tam nastavit ja tiež používam utorrent
    Klik pravym tlačitkom myši na nejaky torrent a potom sa ti rozbali toto - vid obr.
    Implicite su tam nuly. No ak chces limitovat stahovanie/odosielanie, tak iba vtedy tam daš hodnotu. A samozrejme, neplatí, ak že ak tam zadaš hvieznu hodnotu stahovania napr. 12500 kb/s, ale tvoj download je napr. 300 kbs max., že sa to zrychli. A potom je cela siet torrentov postavena na sučasnom pripojenie prvotneho seedera a dalsich seederov, ktory to zdielaju (bud cele, alebo iba časti). Pohraj sa tym a presvedčíš sa. Modelova situacia: Napr. prvotny seeder ma odosielanie suboru 50 kb/s. Nikto iny nestahuje iba ty. Darmo mas stahovanie napr. 300kb/s, kedze prvotny seeder ma max.limit odosielania tych 50 kb/s. Ina situacia je, ked ten subor zdiela prvotny seeder a dalsich 5 seederov. Pri sučasnom pripojení všetkych 6 seederov by si mohol dosiahnut teoreticky rychlost stahovanie toho suboru na tych 300 kb/s.
    Naposledy upravil duves : 09.10.11 at 06:58
    Torrent.jpg  

    Zvýšenie rýchlosti torrentu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.