Zavrieť

Porady

Sedacia súprava Niagara

Chcel by som sa opýtať či mi nevie niekto poradiť kde sa dá v Poľsku kúpiť sedacia súprava Niagara poprípade aké máte s ňou skúsenosti vopred dííík !
Naposledy upravil rastoz : 06.10.11 at 12:41
niagara.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    cunnika je offline (nepripojený) cunnika

    cunnika
    ahoj, neviem prečo chceš práve v polsku. my sme ju kupili cez tuto firmu http://www.nabytkarstvo.sk/nabytkars...&slovo=niagara do týždňa nám ju dodali, doprava bola zadarmo, vyniesli ju až hore, bez akýchkoľvek problémov a mali najnižšiu cenu..už ju máme rok a pol a možem len odporučiť, sme spokojní. hlavne prístupom firmy, pretože predtým sme nakupovali postel inde a dodnes nadávam ale to je o inom..tak dufam že som dobre poradila

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    cunnika Pozri príspevok
    ahoj, neviem prečo chceš práve v polsku. my sme ju kupili cez tuto firmu http://www.nabytkarstvo.sk/nabytkars...&slovo=niagara do týždňa nám ju dodali, doprava bola zadarmo, vyniesli ju až hore, bez akýchkoľvek problémov a mali najnižšiu cenu..už ju máme rok a pol a možem len odporučiť, sme spokojní. hlavne prístupom firmy, pretože predtým sme nakupovali postel inde a dodnes nadávam ale to je o inom..tak dufam že som dobre poradila
    Su to v Polsku vyrabane sedacky,tak asi chceli kupovat tam,lebo je urcite ovela lacnejsia,ako u nas.

    cunnika je offline (nepripojený) cunnika

    cunnika
    to je mi jasné, len si osobne myslím, že radšej nakupim u nás, hlavne ked mi to zadarmo prinesu a v pripade že sa vyskytne nejaký problem je asi jednoduchšie riešiť reklamáciu na slovensku ako v polsku, a v konečnom dôsledku cestovanie pre tovar tiež niečo stojí. moja suseda nakupila v polsku kuchynu, chýbali im kovania a musela stále telefonovať a nakoniec ju to vyšlo rovnako ako by to kupila u nás..chcela som len poradiť

    civka35 je offline (nepripojený) civka35

    civka35
    Ahoj,chcem sa opýtať ked ste kupovali sedašku Niagara mali ste ju obzretú aj niekde v predajni,či ste dali len na net..a ak ano vieš mi povedať v ktorej???Ďakujem za odpoved...

    cunnika je offline (nepripojený) cunnika

    cunnika
    ahoj . my sme si ju boli aj osobne pozrieť v predajni tejto webovej stránky http://www.nabytkarstvo.sk/nabytkars...-AKCIOVA-LATKA, majú predajnu v Nových Zámkoch a my sme si vybrali nakoniec inú látku ako ponukali na stranke...

    jana- je offline (nepripojený) jana-

    jana-
    Mozete mi niekto napisat,ci ste stale spokojni so sedackou Niagara? Pripadne sem dat nejake foto,ako vyzera v priestore izby,dakujem

    Sedacia súprava Niagara

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.