Zavrieť

Porady

Angína a bolesť ucha

Zdravím radcovia ,

prosím vás , mám angínu , pri prehltani ma boli len jedna strana (hrdlo a mandľa) a az do ucha mi ide ta bolesť, na to mam bioparox ale neviem či je to dostačujúce lebo ta mandľa sa v podstate nezlepšuje na rozdiel od druhej , ale beriem to ešte len dva dni.

a ta hlavná otázka , prosím poraďte mi nejaký domáci liek alebo hocijaký na zmiernenie tej bolesti ucha , lebo ani spávať nemôžem poriadne ani nič.

ďakujem veľmi pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    dook Pozri príspevok
    ja len či sa nedá ta bolesť ucha zmierniť aspoň , túto noc by som sa aj rád už vyspal po 3och dňoch :/
    Na zmiernenie bolesti v uchu sú také octové kvapky, (neviem názov), ale možno pomôže aj trošku octu nakvapkať na vatovú tyčinku.(mne pomohlo)

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    dook Pozri príspevok
    Tak diki , nejaké daľšie návrhy ?
    Mojej dcére pomáhalo nakvapkať do ucha dve-tri kvapky teplého (nie horúceho) olivového oleja .

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    Tie kvapky do ucha sa volajú Burrow kvapky a môžeš si ich pripraviť aj doma - teda ich náhradu. 1 kávová lyžička vody, 1 kávová lyžička octu a 1 kávová lyžička bieleho alkoholu. Namočiť do toho zrolovaný kúsoček gázy a dať do ucha.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    http://www.pharim.sk/product/usna-in...burow-20g-944/ ale aj tak by som išla opäť k lekárovi Bioparox si myslím, že je nedostačujúci a ešte bolesť ucha k tomu. Bioparox nech lekár predpisuje ženám čo majú problémy z vaginálnymi mykozami. pri angíne sú postihnuté mandle čo tam chce lekár vyriešiť sprejom čo sa vdychuje ?????

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    dook Pozri príspevok
    Zdravím radcovia ,

    prosím vás , mám angínu , pri prehltani ma boli len jedna strana (hrdlo a mandľa) a az do ucha mi ide ta bolesť, na to mam bioparox ale neviem či je to dostačujúce lebo ta mandľa sa v podstate nezlepšuje na rozdiel od druhej , ale beriem to ešte len dva dni.
    a ta hlavná otázka , prosím poraďte mi nejaký domáci liek alebo hocijaký na zmiernenie tej bolesti ucha , lebo ani spávať nemôžem poriadne ani nič.

    ďakujem veľmi pekne
    Jedno s druhým súvisí, ak pominie angína, aj bolesť ucha ustúpi. Bioparox je dobrý, tak ho ber, neboj zaberie. Rýchle uzdravenie.

    dook je offline (nepripojený) dook

    Programátor webových stránok a mobilných aplikácií ...viac dook
    Tweety Pozri príspevok
    Jedno s druhým súvisí, ak pominie angína, aj bolesť ucha ustúpi. Bioparox je dobrý, tak ho ber, neboj zaberie. Rýchle uzdravenie.
    ja len či sa nedá ta bolesť ucha zmierniť aspoň , túto noc by som sa aj rád už vyspal po 3och dňoch :/

    dook je offline (nepripojený) dook

    Programátor webových stránok a mobilných aplikácií ...viac dook
    Tweety Pozri príspevok
    Na zmiernenie bolesti v uchu sú také octové kvapky, (neviem názov), ale možno pomôže aj trošku octu nakvapkať na vatovú tyčinku.(mne pomohlo)
    ale uškodiť mi to nemá ako nie ?

    dook je offline (nepripojený) dook

    Programátor webových stránok a mobilných aplikácií ...viac dook
    Tweety Pozri príspevok
    To určite nie.
    Tak diki , nejaké daľšie návrhy ?

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    a čo takto ísť k lekárke a neliečiť sa sam doma?

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    ..aj toto pomáha, ja to mám osvedčené..., nakvapkaj si do ucha voňavku, alebo vodu po holení.., určite ti to pomôže a je potrebné, aby si si dal do uši tamponiky..budeš síce trochu nahluchlý, ale bolesť sa zmierni,ba dokonca prestane...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.