Zavrieť

Porady

Príspevok z ÚP pre OSZČ ZŤP - platby za prenájom motorového vozidla

Dobrý večer všetkým. Prosím o informáciu ako je to s prenájmom auta pre OSZČ ZŤP ? V r. 2007 mi bola pre onkologické ochorenie priznaná plná invalidita. Rozhodla som sa spestriť si svoj život a nesedieť doma so zalaženými rukami. Pred mesiacom som sa zaevidovala na ÚP a po absolvovaní školenia (asi vo februári) si chcem založiť živnosť a požiadať o príspevok na podnikanie. Mám v úmysle otvoriť si obchod - potreby pre kojencov,či batoľatá + Second Hand-textil pre deti. Dosť vecí som si už naštudovala,no neviem nikde v diskusiách nájsť príspevky od ľudí,ktorí by mali nejaké skúsenosti s prenájmom auta. Nemám si ho za čo kúpiť,preto uvažujem o prenájme. Budem povďačná za akékoľvek informácia (najlepšie asi cez SS). Viem,že treba spísať zmluvu s prenajímateľom ,ale z čoho budem platiť prenájom auta,ak mi predaj tovaru nepôjde dobre? Je možné odrátať si tieto platby z príspevku Z ÚP na prevádzkovanie alebo vykonávanie samostatnej zárobkovej činnosti ?
Naposledy upravil Jarka1910 : 08.10.11 at 16:21 Dôvod: CHYBA V TEXTE
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Príspevok z ÚP pre OSZČ ZŤP - platby za prenájom motorového vozidla

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.