Zavrieť

Porady

Navigácia do nokie C 5

Zdravím vás,volal som do t-mobile a nevedeli mi poradiť ako stiahnuť a používať navigáciu,dali mi číslo do nokie .sk,ale tam zasa pracujú len v pracovné dni.Poprosím o radu,čo potrebujem , aký je postup stiahnutia mapy do delefonu a jej spôsob použitia.Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    fachman Pozri príspevok
    Zdravím vás,volal som do t-mobile a nevedeli mi poradiť ako stiahnuť a používať navigáciu,dali mi číslo do nokie .sk,ale tam zasa pracujú len v pracovné dni.Poprosím o radu,čo potrebujem , aký je postup stiahnutia mapy do delefonu a jej spôsob použitia.Ďakujem.
    Ty musiš byť bohaty. Tie ich ovi mapy su viazane na spoplatnene navigovanie a vyblbečkovaní poradcovia naviguju klienta tak, aby z neho operator vyťahal kopec prachov.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    A inak, nevem či ma vznam pre teba sa s tym zaoberat. Jedine bezplatne riešenie je pre teba Garmin XT mobile. Ak pozhanaš prislušne mapy, tak ich musiš aj odomknuť a to je ina parketa. Bud na to maš, alebo nemaš. Nič dalšie medzi tym nie je, žiadne čiastočne, polovične riešenie. Je to ako s binarnym kodom v počítači, bud je 1, alebo 0. Čo tak nejake fora: Symbian a navigácia doň?

    leonq je offline (nepripojený) leonq

    leonq
    OVI mapy aj navigacia v nokii je zadarmo, len treba v telefone nastavit aby sa nepripajal na net ale len pozival GPS, pouzivam to uz niekolko mesiacov aj v zahranici a ziadny problem.
    Instaluje sa pomocou aplikacie OVI dodavanej k telefonu, mapy sa daju stiahnut do pocitaca a potom natiahnut do telefonu
    GARMIN je fajn, ale nie zadarmo a mam pocit ze vyvoj pre symbian je uz zastaveny (ale nie som si isty),
    ked porovnavam Garmin a Ovi, Garmin mi pride detailnejsi ale OVI je uplne v pohode a zadarmo
    Naposledy upravil leonq : 10.10.11 at 08:25

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Ano, symbian je už mrtvy. Co si spominal zadarmo, neviem to určite, ale pri prvotnej lokalizacii to stiahne nejaky male udaje cez operatora a to sa spoplatnuje. Aspon tak to píšu na forach. Tiež som chcel ist do niečoho podobneho, napokon som začak koketovať s androidom. No a najnovšie ma kamoš od toho odhovoril, že sa s tym budem iba jednovať. Takže na konci zimy bude Garmin Montana. Zostavam verny značke, mam cyklisticky EDGE 305 (aj na beh, v zime bežky....)

    leonq je offline (nepripojený) leonq

    leonq
    to co spominas plati pri asistovanych GPS, ked mas telefon nokia s GPS chipom a dobre na staveny aby nekontaktoval net tak je to komplet zadarmo aj pri prvom prihlaseni, ako som spominal pouzivam to pravidelne aj pri cestach v zahranici a nemal som spoplatnene nic
    nevyhoda je ako si spominal, ze velmi otazna je buducnost ovi maps, co je skoda
    Garmin mam v mobile, funguje dobre ako normalna navigacia
    cize som spokony z oboma, prepinam podla potreby, niekde je lepsi ovi niekde garmin

    Navigácia do nokie C 5

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.