Zavrieť

Porady

Trailer

Dpbrý den chcem sa spýtat že ked si stiahnem trailer z tejto stránky : http://www.mafia2game.com/community/us/downloads.php tak môžem ho dat ja na svoj youtube channel ?? diky za odpoved..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Všetko, čo nejaké firmy pustia (trailery počítačových hier) je vytvorené pre tú ktorú konkrétnu firmu (spoločnosť) a je to chránené autorským právom (zaplatili si za tvorbu). Zverejnením ich diela na svojom kanáli by si ich už okrádal.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Autorské práva? Poznáš tento pojem? Môžeš tak akurát dať odkaz (je to adresa na originálnu stránku), alebo by si musel uvádzať autorstvo, prípadne pre zverejňovanie požiadať povolenie. Nie všetko, čo je "voľne dostupné" je naozaj voľné.

    Petrobras je offline (nepripojený) Petrobras

    Petrobras
    aha takže nijaky trailer z hry nemôžem dat na youtube? ( ak áno podla čoho zistím aký ano a aky nie)

    Petrobras je offline (nepripojený) Petrobras

    Petrobras
    to nee ja nechcem mat zablokovaný kalál ale je nejaký trailer z hry na ktorom niesú autorské práva ?? Alebo by sa nedal trailer nejak upravit aby tam neboli...diky za odpoved

    Petrobras je offline (nepripojený) Petrobras

    Petrobras
    ako ja som chcel nieco aby pritiahlo ludi na moj channel a na co sa vela klika a prisli mi do hlavy trailery z hier

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    ked chces aby ti tam chodili ludia, tak rob zaujimave videa a nevykradaj druhych! Na co ti je youtube channel ked tam nemas co davat? Ked nic netvoris?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.