Zavrieť

Porady

Hmotna zodpovednost

Dobry vecer , potrebovala by som poradit, zamestnavatel mi dava podpisat hmotnu zodpovednost za tovar v zav. bufete , tento tovar je volne vystaveny na ploche a volne dostupny zakaznikom , a ja nemam moznost byt stale pritomna v priestoroch bufetu , lebo mam aj ine povinnosti v inych priestoroch . Skratka nemozem davat stale pozor , aby nahodou niekto nieco nezobral . Mam to podpisat alebo mozem vyjadrit obmedzenia hmotnej zodpovednosti,teda , ze financnu prijimam ale nie tovarovu? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Elemaris je offline (nepripojený) Elemaris

    Elemaris
    Zamestnávateľ je povinný zabezpečiť zamestnancovi také pracovné podmienky, aby mohol so zverenými hodnotami riadne hospodáriť. Pokiaľ tak neučiní, zamestnanec môže po predchádzajúcom písomnom upozornení od dohody o HZ dokonca odstúpiť (§ 183 ZP).

    Vo Vašom prípade by som takúto dohodu nepodpisovala a trvala na tom, že preberáte hmotnú zodpovednosť iba za peňažnú hotovosť. Kebyže Vás zamestnávateľ do toho prinúti, tak hneď v ten deň mu doručiť písomné upozornenie, aby odstránil nedostatky v pracovných podmienkach. Zamestnávateľ má jeden mesiac na to, aby ich odstránil; ak nie, ste oprávnená od dohody odstúpiť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.