Zavrieť

Porady

Vytvorenie web stránky - eshopu

Ahojte poraďáci,

neviem si dať rady s vytvorením web stránky, toto nikdy nebola tak celkom moja parketa.
Potrebovala by som vytvoriť taký malý eshop, ale neviem ako na to.
Nenašiel by sa niekto, kto by mi so stránkou pomohol, resp. ju vytvoril? samozrejme nič nechcem zadarmo.
Keby bol niekto z okolia Galanty aby sa dal koncept aj osobne prediskutovať?

ďakujem krásne

Aja
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    na male eshopy je velmi dobry aj opencart (ma aj slovensky preklad). Prave ho skusam a vyzera byt celkom fajn ale potrebujes webhosting s php a mysql. Vyhodou je, ze platis len za webhosting (pripadne za instalaciu shopu ak to nebudes vediet sama).

    Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

    Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac Zoltan Miklos
    ked to chces rozbiehat v malom, jednoznacne odporucam, riesenie vo forme sluzby, ko napr http://www.atomer.sk/, alebo uz spominany webnode. tieto produkty si mozes vyskusat, otestovat, zistis co sa ti paci, aku funkcionalitu chces, co ti najviac vyhovuje. potom, pokial nie si spokojna s dostupnymi rieseniami a chces riesenie na mieru, tak tak si sadnete s konzultantom, ale uz budes vediet ovela konkretnejsie, co od riesenia chces, lebo uz budes mat nejake veci otestovane.

    ajuschka je offline (nepripojený) ajuschka

    ajuschka
    my by sme to chceli spojit aj s firemnou strankou, teda vo firemnych farbach, s logom a tak. anyway - velmi pekne dakujem
    aja

    miro24679 je offline (nepripojený) miro24679

    miro24679
    ahoj.
    som začínajúci programátor (preto ponúkam cenu oveľa nižšiu ako je bežná), robím aj internetové obchody
    pred pár dňami som dokončil e-shop pre kamaráta: www.intechnology.sk

    MCi - webdizajn
    www.mci.sk




    Vytvorenie web stránky - eshopu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.