Zavrieť

Porady

Kam na Slovensku v novembri?

Ahojte poraďáci,
mám na Vás jednu veľmi zvláštnu otázku. Keďže ku mne príde v čase dušičiek známy z Francúzska, rada by som mu ukázala aspoň niečo z Slovenska. Problém je, že pondelok je vpodstate všetko historické zavreté a utorok je asi sviatok tak neviem... Ale chcela by som ho zobrať do Tatier alebo niekde sa pozrieť na krásnu prírodu. Avšak obávam sa, že taká Dobšinská ľadová jaskyňa a iné budú už v tomto čase zavreté. Tak poraďte, kam ísť na Slovensku a hlavne na strednom Slovensku?
Ďakujem za každú radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    do práce,aby bolo na chlieb v decembri...

    Vážne:všade tam,kde aj v lete.Príroda je v každom mesiaci iná.Tam,kde som bol vlani v lete,idem tento rok na jeseň a opačne a nemám pocit,že vidím to isté.
    Naposledy upravil marleau : 16.10.11 at 12:57

    patalia je offline (nepripojený) patalia

    Obycajna studentka plna snov a ambicii ...viac patalia
    arizona Pozri príspevok
    Mozno navsteva nejakeho zamku, ci prir. skanzenov.

    Skus sa preklikat http://www.kamvyrazit.sk/krajtn/hradyazamky/index.phtml
    Obávam sa aby nebolo zavreté všetko kvôli sviatkom a tiež ako klasicky pondelok.

    patalia je offline (nepripojený) patalia

    Obycajna studentka plna snov a ambicii ...viac patalia
    marleau Pozri príspevok
    do práce,aby bolo na chlieb v decembri...

    Vážne:všade tam,kde aj v lete.Príroda je v každom mesiaci iná.Tam,kde som bol vlani v lete,idem tento rok na jeseň a opačne a nemám pocit,že vidím to isté.
    Len nejaké naozaj zaujímavé miesta. A tiež v Novembri je čas kedy je väčšina prírodných trás alebo krás neprístupná verejnosti

    111aida je offline (nepripojený) 111aida

    podnikavá baba 111aida
    Ahoj určite doporučujem kúpele-lúčky, Thermal park Bešenova, ak sa nechcete kúpať tak napriklad Brankov vodopad, Habakuky na Donovaloch,alebo co, tak prechadzka v Nizkych Tatrach? Kamenna chata - perfektne varia, Jaskyna mrtvych netopierov.. Je tu nespočetné množstvo turistických cestičiek.. Choc, Salatín a kúpanie sa v kalamickej jame.. alebo Malá Fatra a dinopark, jasošíkove diery.bobová draha v Žiarcoch alebo v tatranskej Lomnici..Stačí si skutočne vybrať podľa chuti..

    Kam na Slovensku v novembri?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.