Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..to by si v prvom rade musel nastaviť trhy...trhová ekonomika ,jej prosperita a ekonomika musia národu dať záruku, že budú mať prácu a k nej adekvátnu odmenu...inak nič nemá význam...lebo svet produkuje neskutočné množstvá nekrytých peňazí,bezcenných papierov, pri ktorých nikdy nevieš, kedy sa papier znehodnotí-a je kríza...ľudia musia niečomu veriť,tak, ako sme kedysi verili našej stokorunke, bola krytá zlatom...síce bohvieako slávne nedopadla, ale za to môže program jednej strany (nie doslovne )...a program tvojej strany , ak chce dobre pre ľudí, musí sa nastaviť tak, aby dal ľuďom nejaké záruky...doslovne, aby si nerobil z huby ri*...
    ...ale toto je len môj názor,jasné, každý má svoj...ja si myslím, že prvý krok ku kríze sa urobil v 70.rokoch,keď si francúzi a nemci chodili do ameriky na klondajk nakupovať lacné zlato a doma bohatli...Nixon to zastavil a tým sa ukázalo, čo štáty majú v peňaženke..ale medzitým životná úroveň národa vzrástla tak, že ďalej sa už len požičiavalo...jasné, že tam, kde bolo- v bankách...a keď nebolo, vymyslela sa inštitúcia, ktorá si urobila monopol na papiere,akási megatlačiareň-centrálna banka...
    ...a nemysli si, že toto mám z vlastnej hlavy,nie,poštudovala som pár prednášok, dlho som nad tým rozmýšlala a pohľadala všeličo na nete, nuž a výsledok ma presvedčil..
    ..no a ty, v tvojom programe by si mal tu niekde začať-nájsť zlatú baňu na nápad, ako z toho von...inak sa kríza ponesie celým tvojim politickým životom-a takých tu máme dosť...
    ...nechcem ťa ale odrádzať, ty to možno vidíš inak...lebo každý máme svoj názor a ten je cenný...

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    Mila123, calawen, terezamaria, lujza.j, video1983, trisestri
    6

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    pepsikova Pozri príspevok
    ..hm..kde zohnať?..nuž, povedľa písania toho svojho programu bude musieť marlo mať dobrých kamošov, ktorí majú nejaké to eurko v talóne a potrebujú ho "preprať, nuž, podsunú ho ...za to si budú nárokovať dobré fleky, však "na to prispeli"...alebo je marlo bohatý a dá vlastné- bez šance na zisk z úrokov...
    smutné, ale je to takto a asi aj budeaj kandidátky strán sú len a len o keške.... ale ved politika je len o peniazoch.iba pred voľbami majú politici plnú hubu ľudí a pre ľudí a pod. tvária sa empaticky, ale iba do vtedy do kedy neprekročia bránu parlamentu, potom sú to majstri sveta v egoizme a v arogancii.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...ale , marlo, však to je jednoduché...spíš všetko, čo chceš, aby tvoja strana robila-taký program, vieš?..a potom ho hoď medzi národ...ak budú s tebou súhlasiť, podpíšu ten tvoj program a ak bude tých podpisov dosť a ty budeš stále veriť, že si dal to najlepšie, čo chceš pre ľudí, môžeš tú stranu zaregistrovať...
    ...ale v dnešnej dobe by si musel mať taký program, aký tu ešte nebol...najlepší...a vyberať si takých ľudí, ktorí sú schopní ho s tebou aj dokončiť-teda prejsť všetky cesty k úspešnému koncu...a vymyslieť v našom bordelíku niečo nové-ti nevim...ale držím palce, ak si sa rozhodol...

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    Taký program,aký tu ešte nebol?No veď to je jednoduché:nastaviť systém tak,aby slúžil národu a nie národ systému a na jeho úkor bohatli podvodníci a cudzinci.Keď len toľko!

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    stačí každému nasľubovať to,čo chce počuť.....čo tam po tom,že plniť to už nebudeš....

    trisestri je offline (nepripojený) trisestri

    trisestri
    pepsikova Pozri príspevok
    ..to by si v prvom rade musel nastaviť trhy...trhová ekonomika ,jej prosperita a ekonomika musia národu dať záruku, že budú mať prácu a k nej adekvátnu odmenu...inak nič nemá význam...lebo svet produkuje neskutočné množstvá nekrytých peňazí,bezcenných papierov, pri ktorých nikdy nevieš, kedy sa papier znehodnotí-a je kríza...ľudia musia niečomu veriť,tak, ako sme kedysi verili našej stokorunke, bola krytá zlatom...síce bohvieako slávne nedopadla, ale za to môže program jednej strany (nie doslovne )...a program tvojej strany , ak chce dobre pre ľudí, musí sa nastaviť tak, aby dal ľuďom nejaké záruky...doslovne, aby si nerobil z huby ri*...
    ...ale toto je len môj názor,jasné, každý má svoj...ja si myslím, že prvý krok ku kríze sa urobil v 70.rokoch,keď si francúzi a nemci chodili do ameriky na klondajk nakupovať lacné zlato a doma bohatli...Nixon to zastavil a tým sa ukázalo, čo štáty majú v peňaženke..ale medzitým životná úroveň národa vzrástla tak, že ďalej sa už len požičiavalo...jasné, že tam, kde bolo- v bankách...a keď nebolo, vymyslela sa inštitúcia, ktorá si urobila monopol na papiere,akási megatlačiareň-centrálna banka...
    ...a nemysli si, že toto mám z vlastnej hlavy,nie,poštudovala som pár prednášok, dlho som nad tým rozmýšlala a pohľadala všeličo na nete, nuž a výsledok ma presvedčil..
    ..no a ty, v tvojom programe by si mal tu niekde začať-nájsť zlatú baňu na nápad, ako z toho von...inak sa kríza ponesie celým tvojim politickým životom-a takých tu máme dosť...
    ...nechcem ťa ale odrádzať, ty to možno vidíš inak...lebo každý máme svoj názor a ten je cenný...
    Raz sme sa smiali z cigana,lebo povedal-,,ta neznam com vlada neda natlacit telo penezi,aby ludze mali dost,vsak papira jest.,,- ludia sice dost penazi nemaju,ale ako pises ze sa tlacia nekryte peniace a cenne papiere, tak my to pripomina logiku toho cigana.
    Co sa tyka zalozenia politickej strany-treba stanovy,program a 10000 podpisov-ale otazka skor stoji,kde zohnat prachy na financovanie politickej strany?

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..hm..kde zohnať?..nuž, povedľa písania toho svojho programu bude musieť marlo mať dobrých kamošov, ktorí majú nejaké to eurko v talóne a potrebujú ho "preprať, nuž, podsunú ho ...za to si budú nárokovať dobré fleky, však "na to prispeli"...alebo je marlo bohatý a dá vlastné- bez šance na zisk z úrokov...

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Začni sa zviditeľnovať,ukáž že si dobrý rečník a tí čo zakladajú strany si ťa najdu.Ale na program veru vplyv mať nebudeš,to Ti musí byť jasné dopredu.

    Michalme je offline (nepripojený) Michalme

    Michalme
    Ono veru v tom bordeliku je tazko nieco vymysliet. Snad len, ak by si znarodnil banky, tak by sa narody Europy hrnuli za tebou Populizmus hybe svetom, na zapade i vychode

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.