Zavrieť

Porady

Sukromna skola ICO

V akom registri najdem sukromnu skolu, ktora pouziva ICO - v zivnostenskom registri je zapis, ze bolo pred cca 7 rokmi zrusene. Skola funguje a pouziva toto ICO. V statistickom registri je uvedene, ze ide o neziskovu organizaciu, v registri no nie je zaznam. Hladal som j ine sukromne skoly, nenasiel som ich v zivnostenskom, obchodnom, ani v registri no. MS SR tuto skolu v evidencii ma. Ako to je? Poradite? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wazne je offline (nepripojený) wazne

    wazne
    dakujem a to staci byt v statistike? tu som nasiel, ale v zivnostenskom registri je ta ista organizacia (neziskova) zrusena. to je ok?

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    wazne Pozri príspevok
    dakujem a to staci byt v statistike? tu som nasiel, ale v zivnostenskom registri je ta ista organizacia (neziskova) zrusena. to je ok?
    dal si si hladat podla ico - aktivne subjekty? ak je tam tak je to ok. pravdepodobne zmenili pravnu formu ... skus vyhladavat aj podla nej - cirkevna, nadacia, ...

    wazne je offline (nepripojený) wazne

    wazne
    v ziadnom inom registri skola nie je - prehladal som vsetky. Budova, v ktorej sidli je v sukromnom vlastnictve, pouziva ICO, na ktore je v zivnost.reg. zapis zanik opravnenia : uvedeny datum. Skola dostava z MS dotaciu a pobera od ziakov (rodicov) skolne, uzatvara zmluvy, podava danove priznania, ma zamestnancov, ... funguje. Register http://www.statistics.sk/pls/wregis/dotaz nefunguje na dobrovolnom ohlaseni????

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    predpokladam, ze statisticky urad bez pravneho dovodu neprideluje ICO.

    daj vyhladat este raz a klikni na ICO - otvori sa ti tabulka a tam mas udaje

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.