Zavrieť

Porady

prosba s pekladom

prosim Vas neviete mi prelozit par viet do anglictiny - tema je , ze vyberam peniaze na ulici na podporu bezdomovcov, ale nic ma nenapada..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katka1010 je offline (nepripojený) Katka1010

    Katka1010
    Chceli by sme Vas poziadat o financny prispevok pre zbierku urcenu pre pomoc bezdomovcom.

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    Katka1010 Pozri príspevok
    Chceli by sme Vas poziadat o financny prispevok pre zbierku urcenu pre pomoc bezdomovcom.
    to potrebuješ na hodinu angličtiny alebo na Slovensku sa už nehovorí po slovensky?

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    Katka1010 Pozri príspevok
    jasne, ze do skoly
    tak potom keď ovládaš angličtinu tak,že nevieš si preložiť,tak načo tam chodíš?

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    Katka1010 Pozri príspevok
    Chceli by sme Vas poziadat o financny prispevok pre zbierku urcenu pre pomoc bezdomovcom.
    cop:...stacilo by mi 8viet, ale nic ma nenapada..


    ..nooo, jedna veta by už bola...kde sú ostatné?..som zvedavá, do akej školy to vlastne chodíš, keď si nevieš zosmoliť 8 viet o pomoci bezdomovcom ani v slovenčine..(ten preklad od teba by mohol byť zaujímavý..prepáč, smejem sa

    Katka1010 je offline (nepripojený) Katka1010

    Katka1010
    prepac,ale na poradu som sa obratila kvoli ochotnym ludom pomoct..vedela by som si to prelozit, ale momentalne musim riesit milion inych veci a nestiham,..

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    Katka1010 Pozri príspevok
    Chceli by sme Vas poziadat o financny prispevok pre zbierku urcenu pre pomoc bezdomovcom.
    Google translate to tentokrat spravil dobre: We would like to ask a financial contribution to the collection designed to help the homeless.

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    asi by som doplnila.... we would like to ask YOU FOR a.... a mozno by som nahradila tie financne zbierky trosku odbornejsim vyrazom fundraising

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    Katka1010 Pozri príspevok
    prepac,ale na poradu som sa obratila kvoli ochotnym ludom pomoct..vedela by som si to prelozit, ale momentalne musim riesit milion inych veci a nestiham,..
    za ten čas,čo si založila túto tému a chodila si sem,by si to mala dávno preložené.

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Vetou: Vedela by som si to prelozit, ale riesim milion inych veci a nestiham.... tym si ma dostala....

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    zk24 Pozri príspevok
    Vetou: Vedela by som si to prelozit, ale riesim milion inych veci a nestiham.... tym si ma dostala....
    O to lepsie. Pomozeme, vsak? Kazdy jej moze napisat jednu vetu a ona si to uz pospaja a prelozi... Rada pomozem.

    1. Chceli by sme Vas poziadat o financny prispevok pre zbierku urcenu pre pomoc bezdomovcom.
    2. Nasa EU korporacia vam bude vdacna za akukolvek financnu pomoc, pretoze okrem toho, ze zo sumy, ktorou ste prispeli pojdu cele 2% bezdomovcom, pomozete tak aj nasej dynamicky sa rozvyjajucej korporacii " Europrevod".

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Ja riešim popritom všetkom dva miliony veci, a aj tak som ochotna vzdy pomoct, ale ked niekto napise ze sice to viem, ale nestiham, tak to spravte za mna, tak to teda nie. V takom pripade ani neradim ani nevymyslam sloh.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    Katka1010 Pozri príspevok
    prepac,ale na poradu som sa obratila kvoli ochotnym ludom pomoct..vedela by som si to prelozit, ale momentalne musim riesit milion inych veci a nestiham,..
    ..

    ..aha...sorry...vieš, jednou z toho miliona je určite nevedomosť...a druhou-urobiť si z niekoho sluhu štýlom-mne sa nechce, tak to spravte...faaaktžesoryyy...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.