Zavrieť

Porady

Odchod y prace na vlastnu past

chcem sa spytat , ked by som sa zo zamestnavatelom nedohodol na vypovedi dohodou , a odidem skorej na absencie , moze ma nejako postihnut ? vymahanie usleho zisku , nedanie mi zapoctoveho listu , alebo co mi vlastne moze ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    whiscool Pozri príspevok
    chcem sa spytat , ked by som sa zo zamestnavatelom nedohodol na vypovedi dohodou , a odidem skorej na absencie , moze ma nejako postihnut ? vymahanie usleho zisku , nedanie mi zapoctoveho listu , alebo co mi vlastne moze ?
    Už si so zamestnávateľom rozprával ohľadne Dohody o skončení pracovného pomeru, keď tu píšeš už o postihoch?
    Nie si ešte v skúšobnej dobe, že by si pracovný pomer mohol skončiť počas skúšobnej doby?
    Pokiaľ nebude súhlasiť a začne Ti vykazovať absencie, okamžite Ti skončí pracovný pomer pre závažné porušenie pracovnej disciplíny.
    Myslím, že keď mu vysvetlíš, že v žiadnom prípade nechceš zotrvať v pracovnom pomere, tú dohodu Ti podpíše.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...nemusí ti dať nič...doslova, ak sa zachová tak, ako ty, tak ti nedá ani zarobené peniaze...

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    normálny zamestnávateľ musí dať papiere,ale ak je to nejaký malý súkromník......hmmmm.....

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...nemusí, aj keď by mal, ale vieš, zamestnávatelia sú väčšinou velkí páni,počká si, možno, pokiaľ si pre to neprídeš sám...a to je iná situácia,ti poviem..záleží, kde pracuješ,ak si zamestnanec cez agentúru, pošlú ti,dajú ti ten úplne najhorší paragraf k výpovedi a -prečo máš takýto postoj??

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    asi s ním nemáš dobré vzťahy.....tak nerátaj s tým,že keď takto odídeš,tak on bude celý happy....a možno Ti to vráti....

    Odchod y prace na vlastnu past

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.