Zavrieť

Porady

Inštalácia routera

Pri inštalácii routera TP-LINK TL-WR543G som klikol na link (obr.1) ale server mi nenašlo (obr.2). Ako mám nainštalovať tento router?
1.jpg  
2.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    k zrejme nebol pripojený... pri jeho konfigurácii musí byť k počítaču pripojený LAN káblom. wifi bude fungovať až po nakonfigurovaní
    ak sa nepripojil automaticky ani káblom zrejme v PC nemáš povolené DHCP

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Prepoj router z PC patch kablom a potom zadaj do browsera 192.168.1.1. AK sa ti nepodari prihlasit, tak v PC si nastav sietovku
    start -- nastavenia -- sietove pripojenia -- pravim klik na ikonu a vyber vlastnosti. Klikni na internet protokol tcp/ip a daj pouzit tuto adresu a zadaj 192.168.1.2 a maska 255.255.255.0 daj OK OK a potom sa skus prihlasit

    ACCNT je offline (nepripojený) ACCNT

    ACCNT
    ja este spomeniem, ze ak nie je novy(ale mas ho od niekoho ineho), tak si najdi kapitolu o vyresetovani nastaveni.

    AlbertM je offline (nepripojený) AlbertM

    AlbertM
    linku na návod http://www.tp-link.com/english/soft/2007116175465.pdf je toto: With a Web-based (Internet Explorer or Netscape® Navigator)
    Čo keď nepodporuje Firefox, Skús to cez IE

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.