Zavrieť

Porady

Farba stolíka

Ahojte, kúpili sme v Ikea presne tento stolík:
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/20207165/
poraďte mi prosím, či je možné zmeniť jeho farbu nalakovaním ( je moc bledý, aby bol tmavší, zhruba buk-dub ), alebo nejakou inou metódou, ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pwerka je offline (nepripojený) pwerka

    pwerka
    mozes ho vratit - toto je na stranke
    Nepoužitý tovar v pôvodnom obale nám spolu s pokladničným blokom môžete vrátiť do 90 dní (členovia klubu IKEA FAMILY dokonca do 120 dní) a my vám ho preplatíme v plnej výške. Z tovaru s otvoreným balením, vráteného v tejto lehote, vám bude strhnutých 30 % z ceny tovaru.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    predpokladám, že to je drevo trieska s akože imitáciou dreva-folia, tiež mám stolík z ikea, ale neviem ako by som menila farbu ako píše Buchi.skôr sa asi popiplať s nejakou samolepiacou umývateľnou tapetou.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    lujza.j Pozri príspevok
    predpokladám, že to je drevo trieska s akože imitáciou dreva-folia, tiež mám stolík z ikea, ale neviem ako by som menila farbu ako píše Buchi.skôr sa asi popiplať s nejakou samolepiacou umývateľnou tapetou.
    aj to je riešenie, ale tapetu na 140 € stolík????...ale ja sa predsa čudujem, prečo ho v takej farbe vôbec kupovali......nebol predsa za babku.....

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    buchač Pozri príspevok
    ...he ........čo nevieš Ty , neznamená predsa , že iní nedokážu ..........či .....?????
    Tapetu ????....neblázni , keby s takým nápadom moja prišla , radšej ten stolík do kachiel položím...
    Buchi, ale ako chceš namoriť foliu?ved to je drevotrieska kde je nažehlená folia? netvrdím že to nedokážeš, ale neviem si to predstaviť......

    otázka je offline (nepripojený) otázka

    účtovníčka otázka
    Ďakujem všetkým za reakcie. Ten stolík som si vyhliadla na nete a dali sme si ho do BA kúpiť, veľmi sa mi dizajnovo páči a ako úplný laik som si myslela, že sa s tým bude dať niečo spraviť, no čo už...V Ikey nie je moc odtieňov na výber ( biela, táto, tmavo hnedá a čierna ). Neviete, či časom ten materiál aspoň trochu nezožltne alebo nestmavne? Asi začnem sporiť aj na novú obývačkovú stenu.

    otázka je offline (nepripojený) otázka

    účtovníčka otázka
    Ale ja ho nechcem vrátiť, lebo sa mi dizajnovo páči a hodí, a rozkladať ho , takmer 3 hodiny som skladala, inak po vygooglení som videla aj imitáciu buk alebi dub, už neviem, ale niekde v zahraničí, tak ten nemal chybu. Ďakujem všetkým za príspevky a ochotu.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    otázka Pozri príspevok
    Ahojte, kúpili sme v Ikea presne tento stolík:

    http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/20207165/
    poraďte mi prosím, či je možné zmeniť jeho farbu nalakovaním ( je moc bledý, aby bol tmavší, zhruba buk-dub ), alebo nejakou inou metódou, ďakujem.
    ...zlý výraz ...kvôli presnosti ...asi si myslel nafarbenie ...

    Ak je na povrchu lak , tak ten by som zbrúsil a použil nejaké vhodné moridlo , výber je rôznorodý ...a potom nalakoval bezfarebným lakom ...
    Napríklad ...
    http://www.pam.sk/sortiment/na-drevo...-na-drevo.html

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    lujza.j Pozri príspevok
    predpokladám, že to je drevo trieska s akože imitáciou dreva-folia, tiež mám stolík z ikea, ale neviem ako by som menila farbu ako píše Buchi.skôr sa asi popiplať s nejakou samolepiacou umývateľnou tapetou.
    ...he ........čo nevieš Ty , neznamená predsa , že iní nedokážu ..........či .....?????
    Tapetu ????....neblázni , keby s takým nápadom moja prišla , radšej ten stolík do kachiel položím...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    lujza.j Pozri príspevok
    Buchi, ale ako chceš namoriť foliu?ved to je drevotrieska kde je nažehlená folia? netvrdím že to nedokážeš, ale neviem si to predstaviť......
    ...strýko vraví niečo iné ...

    http://www.google.sk/search?client=o...hannel=suggest

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.