Zavrieť

Porady

čo všetko potrebujem na wifi-sieť doma?

vedel by mi niekto poradiť.,čo všetko potrebujem na spustenie wifi-siete??internet mám..mobilný od orangeu.,mám dva mobili ktoré majú pripojitelnosť na wifinu,ale mám aj notebook a PC zostavu ktoré asi nemajú pripojitelnosť...prosím niekoho o užitočnú radu..ked niekto vie tak aj typ a aj kde sa dajú potrebné veci lacno zadovážiť...ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    mobilny net --- to je tak net, ze mozes komunikoat na nete s mobilom ? asi ano.
    Potom si budes musiet kupit este nejaky wifi router, ktory podporuje typ tvojho pripojenia (zrejme umts) tam strcis sim a nastvis wifi a mas hotove

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    to je jedno, ked mas mobilny net od orange (sim karta), tak aby si mohol ficat cez wifi potrebujes tzv flybox (router). Najdes ich napr aj tu Treba pozerat tie zariadenia, co maju nazov router a maju aj wifi ;-)

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Niekedy sa treba uspokojiť z FUNKČNÝM Internetom a nevymýšľať luxusnosti.

    Mne sa osvedčil Huawei E-220 so SIM kartou od Orange-u. /modem E-220 som nechal doma na Slovensku/

    Mal som problem teraz v Českej republike ked som zakúpil mobilny Internet od O-2 spolu s modemom Huawei E-1750,

    SIM kartu som skúšal v mobilnom telefone Nokia 8 GB,bezproblémova funkčnosť,kým

    notebook nerozoznal modem Huawei E-1750.

    Teda vyhodil som 950 Kč uplne zbytočne.

    mal som funkčnú SIM -kartu no nemohol som využívať Internet.

    Ešte dodám, že nebol to len moj problem,

    stovky uživateľov boli sklamaní, nakoľko Huawei E-1750 bol dizajnovaný pre Windows 7 nie pre XP.

    eerl je offline (nepripojený) eerl

    eerl
    ja pouzivam doma nieco taketo

    http://www.tp-link.com/en/products/d...odel=TL-MR3220

    treba sa pozriet ci je tvoje zariadenie podporovane... pouzivam 3g modem do usb od tcomu, ale momentalne neviem presny model. Kupoval som pred tym edimax ale s nim to neslo ( nepodporoval ho)

    s tym tplinkom vsetko fici rychlo a stabilne... PC mozes potom pripojit do siete bud kablom alebo wifi adapterom do sub, ktory niekto uz linkoval vyssie

    maurer2 je offline (nepripojený) maurer2

    maurer2
    hned prvy prispevok je ok Ja mam Tendu cena vykon pohoda, NB na wifi a PC cez kabel a nepotrebujes dalsi primac pre PC

    čo všetko potrebujem na wifi-sieť doma?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.