Zavrieť

Porady

ADIDAS SUPERSTAR nevie niekto zohnat tento model???

Dobry den, nevie mi nahodou niekto poradit, kde by som zohnala presne tento konkretny model tenisiek Adidas Superstar??? Prehladala som uz vela stranok a na celom internete mi naslo len dve nejake internetove stranky z Honkongu, kde mali na predaj tento model. Ak by mi niekto vedel poradit, bola by som velmi vdacna.
Mens-Adidas-2010-Classic-Skateboarding-Shoes-black-white-grey-304_1.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Tato baba ich dovaza a predava na mimibazare. http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11597420&tab=0
    Skus jej napisat a prip.objednat u nej

    janka1710 je offline (nepripojený) janka1710

    janka1710
    sú krásne aj mňa zaujali.......... keď pôjdem nabudúce na Ukrajinu pozriem či majú taký model ..........keď budú tak si ich isto kúpim..........

    Suzan007 je offline (nepripojený) Suzan007

    Suzan007
    Sany Pozri príspevok
    http://www.sportsdirect.com/adidas-s...to-mens-113082 neviem, či sú úplne také a hlavne, sú pánske... ja som také kúpila dcére, ale v UK...v tomto obchode...
    dakujem, ale tiez som ich tam nenasla. Ano ja prave zhanam PANSKE. Priatel tuzi po tych teniskach, presne po tych co su na obrazku, ide o to aby boli cierne s bielou podrazkou, bielymi pasikmi, bielym "jazykom" a bielou spickou. Ano, je trochu narocny Ale idu Vianoce a chcela by som ho prekvapit
    Naposledy upravil Suzan007 : 21.10.11 at 14:59

    janka1710 je offline (nepripojený) janka1710

    janka1710
    no bola som dnes na Ukrajine mali tam superStar , ale len čierne ... boli krásne aj dobre sadli na nohu... ale špička bola čierna... pekné boli aj v žltej kombinácii.... boli aj biele.... ale tento typ... ten nebol ...prešla som celý trh.... a ináč stoja tam okolo 190 hrivien čo je asi 17 €... počkám ešte ...možno dostanu nabudúce...ale boli len dámske... pánske som nevidela......

    janka1710 je offline (nepripojený) janka1710

    janka1710
    no presne take boli na ukajine, ale podstatne za nižšiu cenu.........za tu cenu si môže kúpiť tam troje.....neviem z krorého mesta si Suzan, ale boli tam na parkovisku EČV áut aj z PP a aj ďalej.......

    Suzan007 je offline (nepripojený) Suzan007

    Suzan007
    janka1710 Pozri príspevok
    no bola som dnes na Ukrajine mali tam superStar , ale len čierne ... boli krásne aj dobre sadli na nohu... ale špička bola čierna... pekné boli aj v žltej kombinácii.... boli aj biele.... ale tento typ... ten nebol ...prešla som celý trh.... a ináč stoja tam okolo 190 hrivien čo je asi 17 €... počkám ešte ...možno dostanu nabudúce...ale boli len dámske... pánske som nevidela......
    Ahoj Janka, som z Bratislavy a na Ukrajinu nechodievam, ani sa tam nechystam. Cena je super, az sa mi verit nechce. A to su originaly alebo fejky? Lebo ta cena je vazne nizka.

    Suzan007 je offline (nepripojený) Suzan007

    Suzan007
    no, ludia drahi, NASLA SOM ich konecne Na stranke www.saleadidas.com. Tam sa mi ale vynoril dalsi problem - akceptuju len platbu kartou. Ked vlozim tovar do "kosika", zadam adresu atď. a chcem pristupit k platbe, presmeruje ma to na stranku www.payease.com (www.5upay.com) a tam chcu odomna zase moje udaje a cislo kreditnej karty a podobne veci... Este som sa s tym nestretla, vacsinou ked kupujem zo zahranicia platim paypalom. Myslite, ze tento sposob kreditkou je doveryhodny alebo sa moze stat, ze mi niekto vybieli ucet...?

    Suzan007 je offline (nepripojený) Suzan007

    Suzan007
    KoxXxo asi si tym chcel poukazat na to, ze su tam aj ine metody platby... nie, bohuzial, bola som s nimi v emailovom kontakte a napisali mi, ze momentalne sa da platit len kreditkou, pretoze "Very sorry can't provided the Paypal payment methods , our online payment system now upgarded".
    Aj pri vybere metody platby mi ponuklo len jedinu moznost - platbu kreditkou.

    janka1710 je offline (nepripojený) janka1710

    janka1710
    Suzan007 Pozri príspevok
    Ahoj Janka, som z Bratislavy a na Ukrajinu nechodievam, ani sa tam nechystam. Cena je super, az sa mi verit nechce. A to su originaly alebo fejky? Lebo ta cena je vazne nizka.
    originály...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.