Zavrieť

Porady

Dobrý daňový poradca pre oblasť DPH

Dobrý večer,

chcela by som Vás poprosiť o kontakt na dobrého daňového poradcu pre oblasť DPH - týka sa to zahraničnej firmy najlepšie z Bratislavy.

Za dobrý tip Vám už vopred moc ďakujem.

Sue
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    912 je offline (nepripojený) 912

    v podstate ani nič, len baba ...viac 912
    Potrebujeme súrne jednorázové poradenstvo ohľadne registrácie zahraničnej firmy (áno alebo nie) a fakturácie zahraničnej firme na základe zmluvy o spracovaní.

    912 je offline (nepripojený) 912

    v podstate ani nič, len baba ...viac 912
    To by bolo v pohode, moc ďakujem, potrebujeme si dohodnúť návštevu na tento týždeň ak to bude aspoň trochu možné.

    kubkokubko je offline (nepripojený) kubkokubko

    kubkokubko
    Prosim vás chcem sa opytat, ci radia danovi poradcovia aj normalnym SZČO, lebo mi pripada, ze vas tu vsetkych s radami uz dost casto otravujem, tak som sa rozhodla, ze si zaplatim nejaku konzultaciu a obratim sa s mojimi otazkami na danoveho poradcu. Neviem, ci som zrovna zle narazila, lebo jedna mi nezdvihala a druha ma odpisala, ze take veci nerobi, tak som zostala zarazena, ci sa vobec danovi poradcovia zapodievaju aj takymi plebs ako sme my zivnostnici, alebo su len pre velke ryby z ktorych kapne mesacne nejake poriadne euro. Ak to zalezi len od ochoty danoveho poradcu, poradili by ste mi niekoho ochotneho z Trnavy a okolia, dakujem.

    Andrej13 je offline (nepripojený) Andrej13

    Andrej13
    dobrý deň,
    skúste si vaše otázky spísať napr. do wordu, pošlite mailom na trubela@aminogroup.eu ja Vám skúsim odpovedať, prípadne je potom možné stretnutie v Bratislave.
    zuzana cinova
    u nás v Martine na daňovom úrade je menný zoznam aj s kontaktami daňových poradcov pre fyzické osoby...skús si zistiť,či aj u vás nemajú podobný zoznam k dispozícií

    Dobrý daňový poradca pre oblasť DPH

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.