Zavrieť

Porady

Joga v Košiciach

Zdravím všetkých, chcem sa poradiť s niekým, kto má skúsenosti s jógou v KE.
Viacero lekárov mi odporúčalo cvičiť jógu na celkovú harmonizáciu organizmu, na chrbticu apd.

Ja som zatiaľ našla celkom pozitívne reakcie na taojogu, avšak nenašla som nikoho, kto by ju cvičil v KE.

Viem, že tých druhov je nespočetne veľa power joga, lotos joga, iyeangar joga a ešte neviem aká... vôbec sa v nich nevyznám.
A teda neviem, či si vyberať nejaký druh, alebo sa jednoducho len niekde začleniť a uvidím, či mi to bude pomáhať alebo nie.

Ak máte nejaké tipy a osobné skúsenosti ( či už pozitívne alebo negatívne ) privítam ich.

Vďaka, Sophis
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Yogake je offline (nepripojený) Yogake

    Yogake
    Vidim, ze to je diskusia starsieho data.Neviem Sophis, ci si nasla to, co si hladala. V Kosiciach existuje niekolko miest, kde si mozes dobre zacvicit jogu: Spolocnost priatelov jogy na Kovacskej - tam sa cvici klasicka hatha joga, Lotos Studio na Hlavnej - cvici sa Iyengar joga, obidva vhodne pre zaciatocnikov, alebo ludi si zdravotnymi problemami. Joga sa cvici aj v Jerane na KVP, maju tam rozne programy proti bolestiam chrbta a tam. Vsade tu dostanes kvalitne sluzby :-)
    _________
    Naposledy upravil arizona : 07.03.13 at 12:24

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.