Zavrieť

Porady

Živnosť a životopis

Zdravím, snáď to nie je chybné zaradenie, no žiadnu inú vhodnejšiu rubriku som nenašiel.

Ide o to, že neviem, ako sa zaznačuje do životopisu živnosť. A to tam mám popísať aj tie všetky činnosti čo som vykonával ako popis práce atď. ?

Ďakujem vopred za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

    katka 23
    ivanval Pozri príspevok
    Zdravím, snáď to nie je chybné zaradenie, no žiadnu inú vhodnejšiu rubriku som nenašiel.

    Ide o to, že neviem, ako sa zaznačuje do životopisu živnosť. A to tam mám popísať aj tie všetky činnosti čo som vykonával ako popis práce atď. ?

    Ďakujem vopred za rady
    napr. 1980 - 1985 SZČO
    Pracovná pozícia : ......
    Náplň práce : ....... tie činnosti je potrebné uviesť, aby zam- eľ vedel aké máte prac.skúsenosti a zručnosti a na základe toho sa mohol rozhodnúť

    ivanval je offline (nepripojený) ivanval

    ivanval
    No ide práve o to, že pracujem vo viacerých oblastiach ako živnostník. Napríklad marketing, preklady ANJ atď...tak neviem, ako to tam dať

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    vymenuješ bud všetky, alebo naozaj len aktívne, alebo vyberieš blízke budúcej pozícii..............to je už na tebe.

    Živnosť a životopis

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.