Zavrieť

Porady

Básnička pre mamku

Ahoj, o par tyzdnov mame stuzkovu. Ja na nej mam citat basnicku pre mamku. A preto vas chcem poprosit o nejake napady, nejake pekne basnicky, ktore by som mohol pouzit. Mozno aj vlastna tvorba, alebo basne od spisovatelov. Velmi by mi to pomohlo. Niekolko stranok som uz pregoogloval, ale tam su vacsinou basne na den matiek, ktore pouzit nemozem. Za pomoc vopred dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Ja ti neporadím, ale nedá mi reagovať. Si pamätám, keď sme mali stužkovú pár rokov dozadu, a spolužiak čítal nejaký príhovor rodičom, a poďakovanie.

    V tom momente som si nevedela predstaviť trápnejšiu chvíľku svojho života. Jak sme tam stáli zoradení, jeden vedľa druhého, všetci na nás pozerali, a čítať poďakovanie rodičom, s ktorými má každý z nás odlišný vzťah, o tom že nie všetci mali ešte rodičov a podobne.... To bolo také trápne..... Človek na to tak rád spomína

    Neni nič horšie pre pubiša ako keď musí povedať "fotrovcom" ďakujem
    Naposledy upravil zk24 : 27.10.11 at 17:42

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.