Zavrieť

Porady

Kontakty z Accessu do Outlooku?

Dobrý večer.

Vedeli by ste mi niekto, prosím, poradiť, ako dostanem databázu kontaktov, ktorú som si vytvorila v Access, do Outlooku?
Z Outlooku do Accessu je to jednoduché, je tam na to jedno klikátko, ktorým sa to dá bez problémov urobiť, ale naopak to neviem.

Ďakujem za odpovede.

G.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Galka26 je offline (nepripojený) Galka26

    Galka26
    Galka26 Pozri príspevok
    Dobrý večer.

    Vedeli by ste mi niekto, prosím, poradiť, ako dostanem databázu kontaktov, ktorú som si vytvorila v Access, do Outlooku?
    Z Outlooku do Accessu je to jednoduché, je tam na to jedno klikátko, ktorým sa to dá bez problémov urobiť, ale naopak to neviem.

    Ďakujem za odpovede.

    G.
    Resp. jednotlivo, každý jeden kontakt by som tam aj vedela uložiť, ale celú databázu naraz? Dá sa to nejako?

    Galka26 je offline (nepripojený) Galka26

    Galka26
    Nuž, riešim, riešim a došla som na jednu vec. Mám office 2007, čo zn., že aj Outlook aj Access aj všetko ostatné. To je jasné. Vie mi ale potom niekto vysvetliť, prečo môžem do Outlooku 2007 importovať dáta len z Accessu 2003 a nižšie?? Tomu fakt nerozumiem. Akoby ten Outlook 2007 ani nerozoznával vlastného brata, navyše rovesníka. Môžem každý jeden kontakt prácne uložiť do Outlooku, ale to je dosť "o hubu". Asi si nepomôžem

    Galka26 je offline (nepripojený) Galka26

    Galka26
    Včera sa mi to podarilo, krásne som naimportovala databázu z Access do Outlooku, prostredníctvom Excelu, ale dnes mi pri tom istom postupe vypisuje chybu. Dúfam, že som správne pripojila prílohu. Vie mi niekto poradiť?

    Kontakty z Accessu do Outlooku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.