Zavrieť

Porady

Tragédia Kosovo

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Nechcen vnášať do porady zármutok , ale som dojatá, keď vidím plačúce matky,otcov , manželky deti a ostatnú smútiacu rodinu nad smrťou svojich synov,manželov,otcov ...... Je hrozné sledovať bezmocnosť rodín, ktoré prišli o svojich blízkych . Venujme im minútku ticha .
Naposledy upravil Zita5 : 24.01.06 at 15:46
Usporiadat
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Aj ja súhlasím. Ale toho smajlíka keby si odtial nejako odstránila.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Nika a ostatní kolegovia , prepáčte, to som si ani neuvedomila, pretože to mám v podpise uložené.Myslím , že tým smajlíkom už nemôžem horšie spraviť, ako sa stalo .
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Zita5
Nika a ostatní kolegovia , prepáčte, to som si ani neuvedomila, pretože to mám v podpise uložené.Myslím , že tým smajlíkom už nemôžem horšie spraviť, ako sa stalo .
OK, keď to máš v podpise... Len ma to v prvom momente zarazilo, že niekto si z takýchto vecí robí žarty.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
V Ciernej Hore sa vykolajil vlak. Zahynulo vyse 40 ludi. Minister podal demisiu. Som velmi zvedava, ci si nasi celmi predstavitelia budu aspon trochu spytovat svedomie za tragediu, ktora sa stala mozno aj preto, ze pre ludi, ktori su tam v ich zaujmoch (nasich politikov v zahranici chvalia, ako sa Slovensko dobre zapaja v zaujmoch NATO), poslali stroj, ktory uz snad nepatri ani na srotovisko. Spominam si, ze pred casom, kde sa nasi Cigani mali vratit z "vyletu" do Finska domov, poslali pre nich vladny special.
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Kdeže u nás demisia, už sa stihli vyjadriť, že nikto necíti politickú zodpovednosť.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Oni sú schopni nakoniec uzatvoriť vyšetrovanie tak, že zvalia vinu na pilotov...
Dúfam, že sa tak nestane. Neviem si predstaviť, čo by ešte len potom prežívali ich rodiny.

No, a veď cigani sú asi dôležitejší ako mierové misie. Tých tak veľmi potrebujeme, že si ich budeme na náklady daňových poplatníkov zvážať z celého sveta. Keby boli tie peniaze radšej dali na zakúpenie nejakých poriadnych lietadiel a tamtie staré šroty mohli vyradiť.
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Mňa vždy fascinovalo a fascinovať bude, že na taký Opern-bal /či ako to volajú/, plesy, súťaže Miss, reality šou sú peniaze vždy. Ale v akom stave a vybavení sú naše zdravotné zariadenia, detské domovy, školy, to ich nezaujíma. Oni majú iné problémy.
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

AlaNR
Oni sú schopni nakoniec uzatvoriť vyšetrovanie tak, že zvalia vinu na pilotov...
.....už to k tomu smeruje....čítala som dnešnú tlač
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
otázka
Mňa vždy fascinovalo a fascinovať bude, že na taký Opern-bal /či ako to volajú/, plesy, súťaže Miss, reality šou sú peniaze vždy. Ale v akom stave a vybavení sú naše zdravotné zariadenia, detské domovy, školy, to ich nezaujíma. Oni majú iné problémy.

no predsa tie plesy a ostatné podujatia robia pre tých bohatých nie????? či ste už tam videli nejakého obyčajného smrteľníka???????,, robia okolo toho veľké halo, reklamy v telke aj na bilbordoch- to je pre sponzoroch reklama no nie????????/ ......................mediální a reklamní partneri sú.........................................
a kto sa bude že starať o detské domovy atd........., ale prosím Vás..... z toho by nemali ništ..... to pre nich nie je reklama....ale podľa mňa práveže to by bola pre nich dobrá reklama, že niečo, alebo nejaké to auto darujú deťom, alebo zdravotníctvu
ale to v našej republike nebude nikdy!!!!!!!! iba súťaže Miss, plesy atd.........
toto je vše bizniss!!!!!!!!!!!! a s tým nič nenadeláme

0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
pyton
Kdeže u nás demisia, už sa stihli vyjadriť, že nikto necíti politickú zodpovednosť.
Politicka zodpovednost je vec akosi imaginarna. Ale ja keby som bola na mieste pozostalych, asi by som apelovala na ich zodpovednost nielen moralnu (ktora je u niekoho asi tiez pojmom neznamym) ale aj trestno-pravnu. Ved niekto je asi zodpovedny za to, ze sa nakupuju milionove opancierovane auta, ze sa za drahe peniaze upravuju vladne budovy, ze sa automaticky valorizuju vladnym a statnym cinitelom platy a potom nieto penazi na zakladne vybavenie toho, co sluzi pre ludi a to, ako sme videli, nielen nas obycajnych, ale ani takych, ktori siria slavu tym, ktori na nich zabudaju. Ved ti vojaci nemaju ani poriadne vybavenie na prezitie.
0 0
anto anto

anto je offline (nepripojený) anto

ekonóm
Protestujem proti tejto vláde, ktorá nemá peniaze na poriadnú výzbroj pre vojakov, ale vozí ich v truhlách. Pýtam sa ako občan tejto republiky, kde sú peniaze z predaja majetku, ktorý sa sprivatizoval.? Za tie sprivatizované majetky sme mali mať postavené diaľnice do každej väčšej dediny a perfektne vyzbrojenú armádu.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Za tie 1 Sk čo sa privatizoval majetok, alebo len niekoľko málo korún.... tak za tie veru my občania nebudeme mať nikdy nič. Hlavne že sprivatizovaným podnikom to vynáša! Resp. ich majiteľom.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Anton z Oravy, suhlasim s tebou, ale si myslim, ze z nasho protestu si ti zodpovedni nerobia nic. Asi by bolo treba proti nim vystupit razantnejsie. Mozno nejaka obcianska korporacia by mohla dat generalnemu prokuratorovi podnet na trestne stihanie. Generalny prokurator sa mi zatial javi ako poriadny clovek.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Ja fakt neviem pochopiť, ako mohli televízie robiť rozhovor s rodinnými príslušníkmi obetí. Veď to bola hrôza pozerať na manželky, matky, deti,...ako plačú, že sa im už ich milovaný nevráti. Viem, že nám chceli ukázať, ako to prežívajú, ale myslím si, že každý si vie sám predstaviť, ako sa cítia a nemuseli ich preto vkuse otravovať. To sa mi zdá nefér voči nim.

Ako ste tu písali, že by sa mali predstavitelia vlády zodpovedať...hej, mali by, ale nebudú, pretože si budú aj naďalej držať svoje teplé miestečko zubami-nechtami. V našej krajine sa môže stať všetko...môžu poslať do vzduchu šrot, môže existovať korupcia aj na najvyšších miestach, poslanci môžu šoférovať pod vplyvom alkoholu...hlavne, že im je dobre a my si môžme akurát tak pískať.....
0 0
Mikla Mikla

Mikla je offline (nepripojený) Mikla

To čo naše médiá stvárajú pri naháňaní si zisku je už podľa mňa hyenizmus a vtierať sa do súkromia ľúdí, ktorí stratili najbližších je vrcholne nevkusné. Každý súdny človek si vie predstaviť čo najbližší obetí prežívajú a nečudujem sa ani manželke vojaka čo prežil, že sa schovala pred médiami. Je nešťastím tohto národa, že sa nedokáže vzchopiť a žiadať svoju vládu o zloženie účtov. Kam sa strácajú peniaze, kam sa stráca ľudská dôstojnosť. Vláda si neváži svoj ľud. Žiaľ nevieme im to spočítať ani pri voľbách, lebo sú všetci rovnakí. Ide im o moc a peniaze. Naše vojsko je požierač financií, ale kam sa podeli, veď je hanba že nám lietajú nad hlavami predpotopné lietadlá a náš minister obrany je s nimi spokojný. Ministri necítia vinu ani zodpovednosť a ešte to hrdo prezentujú pred verejnosťou . Už by bolo načase dať im pocítiť, že tú zodpovednosť majú!!!!!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Smajlík na ktorého som bola upozornená , sa nedá vymazať .Myslela som , že vadia moje smajlíky pri podpise , až dnes s hrôzou som zistila o akého smajlíka sa jedná. Takže Vás prosím , ak niekto má znalosti o tom , ako sa tam mohol dostať,nakoľko mám tému zadanú " BEZ IKÓN" NECH MA POSUNIE DO PREDU , AKO TO ODSTRÁNIM.Už som sa vracala cez "uprav" ale nie je spôsob na vymazanie , lebo sa to nedá . To upozornenie mám hneď v príspevku č.2 . Nedá mi to pokoja , že ako sa tam dostal . Vypadám ako puk , že pri takej smutnej téme mám smajla .
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Zitka, skús poprosiť Richarda, určite Ti pomôže. A nerob si z toho ťažkú hlavu, veď všetci vieme, že si to myslela dobre. Súhlasím so všetkými prispievateľmi a tiež ma štve, že sa z toho chcú tí hore ( nenapadne ma v tejto chvíli lepší výraz, aby som nebola neslušná ) vyzuť.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Simonka veľké Ď za podporu .
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Prepáčte , neviem o akom smajlíkovi je tu reč, ale ja v príspevku č.1 nemám žiadneho smajlíka - alebo nechápem?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Liba uvidíš ho v PORADE v zozname tém .Nie vo vnútri témy .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať