Zavrieť

Porady

podpora poradte prosiiiim:)

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či mám aj ja nárok na získanie podpory v nezamenstnanosti,hoci som nedovŕšila ešte 25 rokov? A ako je to s odrobenými rokmi? Pretože ja mám odpracované 2 z 3 rokov, z toho rok aj pár mesiacov v zahraničí,a potom som sa zamestnala na Slovensku a pracujem doteraz. Len mi končí prac.zmluva, tak ma zaujíma, či mi vôbec nejaká podpora prisluhuje. Vopred ďakujem za odpoveď.
Naposledy upravil sowage : 28.10.11 at 15:06
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    babi2 je offline (nepripojený) babi2

    babi2
    sowage Pozri príspevok
    no dakujem ale aj tak mi to velmi nepomohlo,pretoze nikde som sa nedocitala nic o veku. Lebo mi par ludi tvrdi, ze ak memam este 25, tak musim mat odrobene 3 roky zo 4.A uz mam z toho chaos. Prosim ak niekto nieco viete napiste. Diky
    Nikde si sa o podmienke veku 25 nedočítala zrejme preto, lebo to podmienka nie je, podmienka nároku na dávku v nezamestnanosti je, že poistenec v posledných troch rokoch pred zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie bol poistený v nezamestnanosti najmenej dva roky, t. j. 730 dní. Predpoklad nároku na dávku v nezamestnanosti je podmienený dobou účasti na poistení v nezamestnanosti.
    http://www.socpoist.sk/davka-v-nezam...s#kto-ma-narok

    sowage je offline (nepripojený) sowage

    sowage
    no dakujem ale aj tak mi to velmi nepomohlo,pretoze nikde som sa nedocitala nic o veku. Lebo mi par ludi tvrdi, ze ak memam este 25, tak musim mat odrobene 3 roky zo 4.A uz mam z toho chaos. Prosim ak niekto nieco viete napiste. Diky

    sowage je offline (nepripojený) sowage

    sowage
    Super dakujem. Neviem preco mi potom niektori tvrdili, ze musim mat na to vek a podobne. Velmi ste mi pomohli. Dakujem este raz

    podpora poradte prosiiiim:)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.