Zavrieť

Porady

Testosterón

Dobrý podvečer.
Chcela by som poprosiť o radu. Už päť rokov sa snažíme s manželom o bábätko no zatiaľ sa nám nedarí moja gynekologická lekárka mi zobrala odbery a vyšiel mi vyšší testosterón mužský hormón chcela by som poprosiť o radu čo by pomohlo znižiť hladinu testosterónu.Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin Vacho je offline (nepripojený) Martin Vacho

    Martin Vacho
    Viem, že existuje nejaký harmonizátor pomeru mužských a ženských hormónov v tele. Robí sa to z klíčkov sóje - v nejakom konkrétnom štádiu klíčenia. Skúsim k tomu zistiť viac. V tomto prípade ale predpokladám, že doktorka predpíše nejaké ženské hormóny v syntetickej forme. To by mohlo pomôcť ale nebude to celkom prirodzené a osobne si myslím, že tento spôsob "liečby" je chorý... Ozaj, nie si trochu ješitná alebo tak trochu-viac feministka? Nemyslím to v zlom (naozaj sa nechcem dotknúť) - je to mentálne programovanie tela...

    Jaanka1983 je offline (nepripojený) Jaanka1983

    Jaanka1983
    neviem čo myslite pod pojmom ješitná alebo feministka no tak uvidím zajtra čo navrhne lekárka.

    Martin Vacho je offline (nepripojený) Martin Vacho

    Martin Vacho
    Jaanka1983 Pozri príspevok
    neviem čo myslite pod pojmom ješitná alebo feministka no tak uvidím zajtra čo navrhne lekárka.
    Jaanka, ako u doktora? Aké riešenie ponúkol?
    K tomu "ješitná" resp. "feministická" - myslel som, či sa nesnažíte byť veľmi samostatná prípadne či si veľmi nezakladáte na svojich názoroch, svojej pravde (presvedčení)... No a hlavne ak je to podporené vedomím, že silnou a sebestačnou musíte byť a že je dôležité vedieť si presadiť svoj názor...
    Napísal som to cez pocity a nepremýšľal som o Vás nakoľko Vás nepoznám... Robil som 17 rokov poradenstvo v oblasti výživy, fitnesu a asi 6 rokov aj v oblasti myslenia a poznávania seba samého - proste som dal na intuíciu a ak to má pomôcť pomôže ak to bola "strela" do vzduchu tak dúfam, že nikoho netrafila .
    Pekný deň.

    Jaanka1983 je offline (nepripojený) Jaanka1983

    Jaanka1983
    Dobrý večer,
    tak u lekárky to dopadlo tak že som mála aj zniženie hodnoty na štitnu žlazu tak som bola na endokrinologii a tam mi dáli lieky a chodím aj do Košíc do SPNL tak uvidíme ako to dopadne.Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.