Zavrieť

Porady

Operacia prostaty a nasledne ozarovanie

Svokor bol pred par dnami na operacii prostaty. Neviem presnu diagnozu, ale predpisali mu 'preventivne' ozarovanie, na ktore ma nastupit v priebehu nasledujucich dni. Vraj sa toto 'preventivne' ozarovanie predpisuje v kazdom pripade. Viete mi to potvrdit? Predpisuje sa ozarovanie aj v pripade nezhubnych nadorov alebo iba zvacsenia prostaty? Viem len, ze boli vzorky poslane na histologiu - vysledky nepoznam. Ziadnu takuto informaciu som na Internete nenasiel. Dakujem za akekolvek informacie.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času
Príspevok zbalený
spam
buchač Slušne zaobalená REKLAMA....
topolkos2 len sa snažím pomôcť
veronikasad Kto je autor toho blogu? Lekár, alebo ,"ujo z ulice"?
topolkos2 informácie sú tam podľa mňa dobré
buchač Ach jaj......
veronikasad Podľa teba ? a ty si kto ???
buchač Na stránke je uvedený autor :

Petr Kučera

Pri prvých príznakoch a neobvyklej potrebe na záchod som sa rozhodol vyskúšať jeden z prípravkov na prostatu. Lenže na internete ich je nepreberné množstvo a kto sa v tom má vyznať, že? Prvýkrát som siahol po jednom známom prípravku z TV reklamy, ten bohužiaľ príliš nepomohol a tak som zavítal k urológovi. Predpísal mi klasické lieky s množstvom nežiaducich účinkov. Síce prostatu upokojili, ale prejavili sa u mňa bolesti hlavy na dennej báze a navyše aj nedostatok libida. Znova som začal hľadať prírodné riešenie, ktoré by skutočne vyriešilo moje problémy a to všetko bez vedľajších účinkov. Podľa svojich skúseností, skúseností mojich priateľov a známych; a recenzií z internetu som pripravil to najlepšie, čo je na slovenskej scéne k dispozícii. Hlavné motto pre mňa bolo: Účinné riešenie za rozumnú cenu. Na tomto webe sa s Vami podelím o svoje poznatky a skúsenosti s prípravkami na prostatu, ktoré sú aktuálne dostupné na slovenskom trhu.


Typický popis laického autora, ktorá pozbieral informácie z netu. Síce vraví, že má nejaké skúsenosti, ale tomu ja nejak neverím.
veronikasad to som čítala, len ma zaujíma prečo to sem práskol topolkos2

Operacia prostaty a nasledne ozarovanie

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.