Zavrieť

Porady

Battlefield 3

Muž si kúpil Battlefield 3 a nejde mu spustiť Multiplayer. Stále ho to hodí na Battlelog / Sign in. Zadá tam heslo, ktoré dáva do Origin a nič. Vie niekto poradiť? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Battlefield multiplayer budem mať doma keď sa vráti žena a uvidí čo som urobil s obývačkou.Potom vám poradím čo s tým urobiť,ona určite bude vedieť

    JOSCH je offline (nepripojený) JOSCH

    JOSCH
    julia.m Pozri príspevok
    Muž si kúpil Battlefield 3 a nejde mu spustiť Multiplayer. Stále ho to hodí na Battlelog / Sign in. Zadá tam heslo, ktoré dáva do Origin a nič. Vie niekto poradiť? Ďakujem
    ...no čo?už batláč funguje?Ak ešte nie,môžem sa opýpať syna ako to urobyť ale až zajtra ,lebo je v škole.

    mr2 je offline (nepripojený) mr2

    som kto som len ma nehodnotte prosim podla mojej gamat"y"ky... :) ...viac mr2
    JOSCH Pozri príspevok
    ...no čo?už batláč funguje?Ak ešte nie,môžem sa opýpať syna ako to urobyť ale až zajtra ,lebo je v škole.
    chod do tej skoly aj ty.. urobYt nejaky diktat

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.