Zavrieť

Porady

Gmail a zrušenie preposielania pošty z ineho mailu

Caute,
v gmaily som si nastavil, aby sa mi doň preposielala pošta z iného mailu. Teraz to potrebujem zrušiť, avšak neviem ako, lebo v nastavaniach pošty, nikde nevidim že by sa to dalo zrušiť, má s tým niekto skúsenosť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Chod na / v gmail/ : nastavenie posty-ucty a import-tam sa ti zobrazuje mail. adresa s kadial si si dal preposielat postu.
    V tom istom riadku na pravej strane mas moznost opravit a odstranit

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    derek191919 Pozri príspevok
    Presne tento navod som našiel aj na nete, išiel som tam, ale ten mail tam nemám a napravo je iba "upraviť informácie"
    Ked som ti pisala postup,tak som mala otvoreny svoj gmail,na ktory mi tiez chodi posta z inej stranky,takze som opisovala stadial,nie z netu.

    Ked tam nemas ziadnu mail.adresu uvedenu,tak skadial ti potom chodi posta???

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    a nie je to náhodou naopak? Ke´d chceš, aby ti pošta prišla na gmail, musíš to mať nastavené na tom druhom maile? Ako môže gmail ovladať aj iný mail?
    Alebo potom naopak - pošta z gmail ti príde aj na iný mail?

    derek191919 je offline (nepripojený) derek191919

    Muž derek191919
    arizona Pozri príspevok
    Chod na / v gmail/ : nastavenie posty-ucty a import-tam sa ti zobrazuje mail. adresa s kadial si si dal preposielat postu.
    V tom istom riadku na pravej strane mas moznost opravit a odstranit
    Presne tento navod som našiel aj na nete, išiel som tam, ale ten mail tam nemám a napravo je iba "upraviť informácie"

    derek191919 je offline (nepripojený) derek191919

    Muž derek191919
    Arizona, ved jasne, ja som pochopil ze si to neskopirovala z netu ale ze si to sama vyskušala, ja som len pisal, ze som taky postup našiel na nete vyskušal to a az potom som napisal, ze mi to nejde zrušit.
    A važne netušim kde je čo nastavene aby mi to tam chodilo, chodia mi tam maili z firemneho mailu (firma@firma.sk) a tam sa to ani nastaviť nedá aby mi to posielalo inde, čiže problem bude v gmaily

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Pozri ešte do Nastavenia/účty a import/kontrolovať poštu pomocou protokolu POP3. Viď obrázok.
    Naposledy upravil Marína : 31.10.11 at 12:38
    kontr_pos_POP3.jpg  

    derek191919 je offline (nepripojený) derek191919

    Muž derek191919
    Marína Pozri príspevok
    Pozri ešte do Nastavenia/účty a import/kontrolovať poštu pomocou protokolu POP3. Viď obrázok.
    No hej, "Kontrolovať poštu pomocou protokolu POP3" tam mám, ale tam, kde máš ty tú emailovú adresu, tak ja tam mám iba Pridať vlastný e-mailový účet POP3

    derek191919 je offline (nepripojený) derek191919

    Muž derek191919
    arizona Pozri príspevok
    Odfot si tu tvoju stranku s nastaveniami a priloz sem,lahsie sa da poradit...
    Prikladam foto
    1.jpg  

    Lenulka12 je offline (nepripojený) Lenulka12

    Lenulka12
    ja mam tiez nastavene preposielanie z ineho učtu, ale to sa nastavuje v tom ucte, ktory chces aby sa ti preposielal. Predpokladam teda, ze preposielanie mas nastavene vo firemnom ucte.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.