Zavrieť

Porady

Reklamacia zipsu na bunde

Ahojte.. vo štvrtok som predala bundu. Chlap sa dlho rozhodoval, a nakoniec bundu kúpil. Prišiel na dalši den, ze sa mu
bunda nepáči, ze ju nechce, a ze na zipse našiel kaz. No tak bundu som mu zobrala, vypisala reklamačny a klud. Na zips mi
povedali, ze je bezchybný, ze je v poriadku. Pričom si to aj ja myslím, ze je v poriadku. Chlapovi som to povedala a nahnevaný
ze on bundu nechce, ze chce peniaze.

Čo mam v takomto prípade robit?.. Peniaze mu vrátit nemozem, kvôli tomu, ze reklamaciu mu neuznali, čize mi nedali nový tovar
na vymenu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ziaden zakon neprikazuje kamenemu obchodu tovar vziat naspat.
    /ine zakony ma eshop,asi si to myli/
    Ty si postupovala spravne,takze sa moze vyhrazat kolko chce.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    adus07 Pozri príspevok
    No, to,ze sa mi vyhráza kadejakymi zákonníkmi a neviem čím, že moze do 24 hodín tovar vrátiť a blá blá.. Takze, neporušim, ziadne spotrebitelské práva ani nič, ked mu tu bundu s reklamačnym lístkom vrátim?
    To zvýraznené je len jeho výmysel a fantázia, žiadny zákon ti neukladá povinnosť zobrať tovar späť, pokiaľ nie je vadný (a ty nie si internetový alebo podomový predajca).

    Vyhodnoť reklamáciu ako neopodstatnenú a vráť mu to aj s odpoveďou.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    adus07 Pozri príspevok
    Ahojte.. vo štvrtok som predala bundu. Chlap sa dlho rozhodoval, a nakoniec bundu kúpil. Prišiel na dalši den, ze sa mu
    bunda nepáči, ze ju nechce, a ze na zipse našiel kaz. No tak bundu som mu zobrala, vypisala reklamačny a klud. Na zips mi
    povedali, ze je bezchybný, ze je v poriadku. Pričom si to aj ja myslím, ze je v poriadku. Chlapovi som to povedala a nahnevaný
    ze on bundu nechce, ze chce peniaze.

    Čo mam v takomto prípade robit?.. Peniaze mu vrátit nemozem, kvôli tomu, ze reklamaciu mu neuznali, čize mi nedali nový tovar
    na vymenu.
    Máš viac možností, rozhodnúť sa musíš ty:

    1. pred chlapom zapni a rozopni zips, čím mu dokážeš, že je funkčný a nemá vadu. Tým mu reklamáciu zamietneš. Vrátiš bundu a (možno) hotovo. (možno preto, lebo možno bude doterný a bude ťa stále bombardovať a vyhrážať sa rôznymi inštitúciami a súdmi).

    2. vykašleš sa na neho, bundu vezmeš, vrátiš mu peniaze. Bundu potom predáš za polovičnú cenu. Budeš síce možno stratová, ale budeš mať od neho pokoj.

    3. poskytneš mu zľavu z bundy.

    adus07 je offline (nepripojený) adus07

    adus07
    No, to,ze sa mi vyhráza kadejakymi zákonníkmi a neviem čím, že moze do 24 hodín tovar vrátiť a blá blá.. Takze, neporušim, ziadne spotrebitelské práva ani nič, ked mu tu bundu s reklamačnym lístkom vrátim?

    Reklamacia zipsu na bunde

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.