Zavrieť

Porady

poradca vs. poradca podnikateľa

Dobrý deň poraďáci.

Chcem Vás poprosiť o radu. Chystám sa zakúpiť nejaký zdroj daňovo-odvodovo-účtovných informácií. Neviem sa rozhodnúť medzi týmito: Poradca (www.poradca.sk) a Poradca podnikateľa (www.epi.sk). Nakoľko nemám zatiaľ väčšie skúsenosti s týmito zdrojmi, nevedel by mi niekto poradiť, ktorý je lepší výhodnejší? Rozpočet mám limitovaný na 150 € bez DPH / rok. Chcel by som za danú sumu získať čo najviac avšak tiež mi záleží aj na kvalite informácii. Mali ste niekto možnosť porovnať v praxi oba tieto zdroje?

Za každú informáciu vopred ďakujem.

S pozdravom
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    dostaneš minimálne 2 rôzne odpovede (ak niekto bude pridávať aj iné publikácie, tak tým viac ich bude). Ja osobne som viac spokojná s Poradcom. Poradcu podnikateľa som zrušila asi pred piatimi rokmi.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    ja by som v dnešnej dobe nešla touto cestou. O všetkých novinkách sa dá prakticky online dozvedieť a aj v predstihu dozvedieť cez poradu, mfsr, drsr atp.

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    Ja takisto ako píše vo svojom príspevku tictac7 som si nechala iba Poradcu, je v ňom všetko a je cenovo na tom dobre, mám prístup aj na internete. Je pravda, že na Porade toho nájdem veľa, ale mne vyhovuje, že mám všetko aj v tlačenej forma a sú tam zákony aj s komentárom, ktorý mi dá viac ako iba čistý zákon. Poradca podnikateľa má na každú oblasť inú publikáciu a tým pádom je cenovo drahý.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    aj cez web sa dozveš veľa, ale napr. Poradca vydáva svoje čísla aj s komentárom zákonov, ten komentár je na nezaplatenie....aspoň pre mňa....

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    samozrejme, ak vám to vyhovuje, tak v poriadku. Sú to však časovo posunuté informácie, potrebujú čas na ich spracovanie, ale možno, že dnes sú už pružnejší. Za mojich čias bolo vychytené ASPI, ale aktualizovanú verziu som dostala po cca 3 mesiacoch od platnosti - a to bolo CD, kde potom ešte tlačená forma. pri auditoch som to však využívala, ten sa robí s časovým odstupom, takžže dalo sa.
    Proti Poradcom mám výhradu len v tom, že komentáre, sú komentáre, rôzne tipy a pod. sú dielom nejakého autora, nemajú váhu zákona.

    poradca vs. poradca podnikateľa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.