Zavrieť

Porady

POMOC!

Dobry den,
prosim, ako sa mam vyznat v tych ponukach registracii domen, webhostingu, sablon pre e-shopy? Rada by som si zalozila e-shop a neviem, ako zacat. Co ak ma uz niekto domenu, ktoru chcem registrovanu? Da sa nejako ziskat, ked na tej stranke je napisane, ze ju ma niekto len zaregistrovanu? Ale nevyuziva ju. Vdaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

    Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac Atomer.sk
    Ahoj,

    ak chces kontaktovat majitela domeny, zistis si ho cez:
    .SK: www.sk-nic.sk
    .EU: www.eurid.eu
    .COM: www.whois.net

    Mozno budes mat stastie a preda ti ju.

    Co sa tyka tvorby eshopov, polozila si prilis vseobecnu otazku. Pytaj sa konkretne a poradim ;-)

    sasenkak je offline (nepripojený) sasenkak

    sasenkak
    Ja som riesila presne tento problem ohladom obsadenej domeny.
    Moznosti su tri:

    1. Oslovit majitela ohladom odkupenia domeny (majitela zistite z vyssie uvedenych linkov,ktore pridal Atomer)
    2. Zistit v akom stave sa domena nachadza napr.ta moja bola sice obsadena,ale nebola uhradena a pockat kym domena expiruje a bude opat volna. Cely proces vsak moze trvat relativne dlho (mne to nesurilo,cakala som cca 2 mesiace,myslim,ze maximum je 71 dni) ,ale najvacsim rizikom je to,ze pocas celho procesu expiracie domeny,moze majitel poplatok uhradit a domena bude opat v stave OK. Dalsim rizikom je ,ze o zaujimavu domenu mozu mat zaujem viacerí,preto je moznost oslovit registratorov domen ,ktory za urcity poplatok odchytia domenu za Vas. (Ja som si ju odchytila sama,pravdepodobne nebola natolko zaujimava :-) , ale zaroven som mala v zalohe iny-podobny nazov domeny,ktory bol volny,ak by mi to s odchytom nevyslo)
    3. Vybrat si domenu s inou koncovkou napr,eu,com ... alebo vybrat iny podobny nazov :-)

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    blaguss Pozri príspevok
    Dobry den,
    prosim, ako sa mam vyznat v tych ponukach registracii domen, webhostingu, sablon pre e-shopy? Rada by som si zalozila e-shop a neviem, ako zacat. Co ak ma uz niekto domenu, ktoru chcem registrovanu? Da sa nejako ziskat, ked na tej stranke je napisane, ze ju ma niekto len zaregistrovanu? Ale nevyuziva ju. Vdaka.

    Určite nie cez sprostredkovateľa menom Róbert Sedlák, pretože s tým Ťa čakajú iba problémy nič viac..... Len na toto upozorním ! /A1media, klikačka, biznet - určite nedoporučujem, ani ja a ani môj klient/

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    A čo také potrebuješ?
    Umelé dýchanie?
    http://www.porada.sk/t2886-p9-etiketa-porady.html


    Tému nazvem čo najvýstižnejšie, aby bolo už z jej názvu jasné o aký problém sa jedná. Vyvarujem sa názvov ako "Otázka, Poraďte, Súrne,..."
    Naposledy upravil marjankaj : 11.11.11 at 12:12

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.