Zavrieť

Porady

Video z online vysielania

Dobry den,
chcem sa opytat, ci existuje moznost a ak ano, ako to urobit - potrebujem si z online vysielania na respublica.sk
stiahnut urcitu pasaz z vysielania regionalnej televizie.. je na to nejaky program? Poprosim podrobnejsie, polopate
Dakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    mohol by si pouzit napr. Camstudio (http://camstudio.org/) tento opensource soft ti nahra cokolvek sa ti deje na obrazovke. nastavis si tzv Region, to znamena oblast plochy obrazovky kde bude video a potom si vyberies z opcii "record audio from speakers" no a potom zapnes record a spustis video. Kvalita nebude bohvieaka skvela, ale da sa to pozerat.

    ajuschka je offline (nepripojený) ajuschka

    ajuschka
    Ahojte,

    aj ja sa pripajam k otazke. mam podobny problem, chcela by som si nahrat jeden serial z archivu televizie, ktory nikde inde neviem zohnat. bude na to fungovat ten program ktory si uviedol Zolimiklos? ja by som to ale chcela v nejakej inteligentnej kvalite.... dalo by sa to?

    vdaka

    aja

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ajuschka Pozri príspevok
    Ahojte,

    aj ja sa pripajam k otazke. mam podobny problem, chcela by som si nahrat jeden serial z archivu televizie, ktory nikde inde neviem zohnat. bude na to fungovat ten program ktory si uviedol Zolimiklos? ja by som to ale chcela v nejakej inteligentnej kvalite.... dalo by sa to?

    vdaka

    aja
    ...ktorý ...???

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    ajuschka Pozri príspevok
    Ahojte,

    aj ja sa pripajam k otazke. mam podobny problem, chcela by som si nahrat jeden serial z archivu televizie, ktory nikde inde neviem zohnat. bude na to fungovat ten program ktory si uviedol Zolimiklos? ja by som to ale chcela v nejakej inteligentnej kvalite.... dalo by sa to?

    vdaka

    aja
    zolimiklos Pozri príspevok
    mohol by si pouzit napr. Camstudio (http://camstudio.org/) tento opensource soft ti nahra cokolvek sa ti deje na obrazovke. nastavis si tzv Region, to znamena oblast plochy obrazovky kde bude video a potom si vyberies z opcii "record audio from speakers" no a potom zapnes record a spustis video. Kvalita nebude bohvieaka skvela, ale da sa to pozerat.
    .

    ajuschka je offline (nepripojený) ajuschka

    ajuschka
    ahojte, skusala som obidve moznosti, ale z CT mi to nenahralo neviem preco, na youtube to funguje perfektne...
    potrebujem nahrat konkretne odtialto:
    http://www.ceskatelevize.cz/porady/1...28-mala-farma/
    siiim poradte

    Video z online vysielania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.