Zavrieť

Porady

Slepák

Ahojte,
neviete niekto poradiť....včera z ničoho nič som začala cítiť takú zvláštnu bolesť - hlavne tak 2-3 cm na pravo od pupka ...mala som problém nastúpiť-vystúpiť z auta a aj normálne sadnúť na wc, alebo ledva som zakašľala...navonok tak necítim nič, nezvíjam sa v kŕčoch, nevraciam, nemala som zatiaľ ani horúčku...ale keď si v tej oblasti potlačím, tak cítim bolesť...už som čítala všelijaké články...tak neviem, mohlo by to byť nejakým spôsobom podráždené slepé črevo, alebo to môže mať spoločné niečo s prechladením?
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    môže aj nemusí byť slepák, môže to byť aj vaječník, môžeš mať aj ovuláciu. ked si nie si istá treba ísť k lekárovi

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    1. slepák sa tak môže i nemusí prejavovať
    2. vaječníky
    3. môže i nemusí to byť prechladnutie
    4. vyhľadať lekára...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    tanusik Pozri príspevok
    Ahojte,
    neviete niekto poradiť....včera z ničoho nič som začala cítiť takú zvláštnu bolesť - hlavne tak 2-3 cm na pravo od pupka
    ...cca až do 10 cm ...a aj trochu nižšie , zo tých 2 - 3 cmm...
    ...mala som problém nastúpiť-vystúpiť z auta a aj normálne sadnúť na wc, alebo ledva som zakašľala...navonok tak necítim nič, nezvíjam sa v kŕčoch, nevraciam, nemala som zatiaľ ani horúčku
    ...presne určí v podstate odber krvičky ...zvýšené leukocyty potom ukážu zápal ...
    ...ale keď si v tej oblasti potlačím, tak cítim bolesť
    ...zatlač poriadne a následne pusť ...ak sa potom z plafóna dostaneš dole , tak choď radšej na chirurgiu ...
    ...už som čítala všelijaké články...tak neviem, mohlo by to byť nejakým spôsobom podráždené slepé črevo, alebo to môže mať spoločné niečo s prechladením?
    Dakujem
    ...to zvýraznené je podľa mojich skúseností ...po prebedenej noci s ľadom na bruchu som ráno ako prvý šiel pod skalpel ...


    ...vaječníky ma ešte neboleli .....
    ...to iné už hej - strašná bolesť , no táto prešla , keď mi do päty nakopali ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.