Zavrieť

Porady

Zbrojná licencia typu A...

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či tu niekto má skúsenosti s vybavovaním zbrojnej licencie typu A (vývoj a výroba zbraní alebo streliva). Najviac by ma zaujímalo, aké podmienky musí spĺňať budova, aby sa v nej mohla prevádzkovať daná činnosť. V mojom prípade vývoj a výroba nových energetických materiálov (v množstve neprekračujúcom 5 gramov/výrobná dávka) a špeciálneho streliva. Za odpovede vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Už som na nete niečo našiel. V skutočnosti sa ani nechcem priamo prebojovať na trh, skôr na patentový úrad. Zatiaľ však neviem o inom spôsobe, ako legálne zdokladovať moje nápady.

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Hartree-Fock Pozri príspevok
    Už som na nete niečo našiel. V skutočnosti sa ani nechcem priamo prebojovať na trh, skôr na patentový úrad. Zatiaľ však neviem o inom spôsobe, ako legálne zdokladovať moje nápady.
    Nápad sa definuje v anotácii, a dokazuje sa nejakými vysvetleniami matematickými alebo chemickými vzorcami poprípade popisom, na to nepotrebuješ zbrojnú licenciu.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Hartree-Fock Pozri príspevok
    Dobrý deň, chcem sa opýtať, či tu niekto má skúsenosti s vybavovaním zbrojnej licencie typu A (vývoj a výroba zbraní alebo streliva). Najviac by ma zaujímalo, aké podmienky musí spĺňať budova, aby sa v nej mohla prevádzkovať daná činnosť. V mojom prípade vývoj a výroba nových energetických materiálov (v množstve neprekračujúcom 5 gramov/výrobná dávka) a špeciálneho streliva. Za odpovede vopred ďakujem.
    K zvýraznenému ...


    Add 1 - vrelo ,ale skutočne vrelo nedoporučujem ...
    ...poznám osobne len jedného na Slovensku , ktorý sa touto cestou dal ...
    http://www.grandpower.eu/index.php?o...=46&Itemid=111

    Add 2 - neverím , že by si sa na trh prebojoval ...
    ...to by si iné značky musel pokoriť ..........a nielen tú slovenskú K 100 - ku ...
    ...to je cesta na vééééééľmi dlhú trať ...
    ...a o špeciálnom strelive ani nevravím ...


    ...len na margo ...strelci sú veľmi vyberaví .......prepytujem ( sorry za výraz ) ...nie každé hovno do ruky vezmú ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Hartree-Fock Pozri príspevok
    Preto sa pýtam, že to tam tiež nie je.
    .....jáááááj .....to je len základ .....

    Ono je potrebné aj zákon preštudovať ..........................minimálne .......či .....????

    Kua , TY chceš začať so zbraňami fungovať ..........a vieš vlastne , aký je rozdiel medzi pištoľou a revolverom ....ale medzi sapíkom a útočnou puškou ...........

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Hartree-Fock Pozri príspevok
    Už som na nete niečo našiel. V skutočnosti sa ani nechcem priamo prebojovať na trh, skôr na patentový úrad. Zatiaľ však neviem o inom spôsobe, ako legálne zdokladovať moje nápady.
    ...ak máš fakt dobré nápady , vyondi sa Ty radšej na patentový úrad a radšej sa skús spojiť s Jarom Karacinom ........možno aj zarobíš ...

    Zbrojná licencia typu A...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.