Zavrieť

Porady

Palubova podlaha

Dobry den,
chel by som sa poradit, chcem do celeho domu bungalow dat palubovu podlahu chcel by som ju davat na drevene hranoly chcem sa opytat kolko izolacie a aku mal dat medzi hranoly ako husto mam hranoly ukladat a aku hrubu palubovku mam kupit, dalej ci pouzit medzi hranol a vrchnu dosku parozabranu a ako kotvit hranoly na beton kedze chcem dat na plotnu hydroizolaciu. Este by som sa rad opztal kolko asi stoju m2 palubovky a aky material je najvhodnejsi. Ak by niekto poznal firmu ktora palubovku predava v okolici Bardejova alebo Presova pomohol by mi.
Vemli pekne dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Izolácia nieje nutná ale ak sa dá nič sa tým nepokazí.Ja mám hranoly 50 x50 mm a mám ich od seba 42 cm.parozábrana len v tom prípade ak by bola ako izolácia požitá sklenná vata,a to preto aby sa z vyty neprášilo do interiéru.Hranoly som kotvil na plastové hmoždinky každých 50 cm od seba .Dosky mám smrekové kupoval som 40 mm po ohoblovaní a zbrúsení zostalo cca 30 mm.Podľa mňa je to najlepšia podlaha s akou som sa kedy stretol a to som toho už videl habadej.

    korienko je offline (nepripojený) korienko

    korienko
    Prepacte ale hladam tu temu na palubovu podlahu ale nic som nenasiel ak vies kde hladat poradte prosim

    korienko je offline (nepripojený) korienko

    korienko
    Nebolo naroce ju montovat? aku povrchovu upravu ste zvolili? Ak mozem kolko cca stoji m2 komplet aj s povrchovou upravou?
    nebude to o dost drahsie ako poter a laminatova podlaha? Ako dlho ju mate a nerobi sa vam spara?
    Dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.