Zavrieť

Porady

Pripomienky k eshopu

Dobry den,
neviem, ci som v spravnej kategorii, ale chcela by som vas poprosit, ci by ste sa nemohli kratko pozriet na moj zacinajuci eshop a napisat mi pripomienky ohladom prevedenia a obsahu, co vam vadi, co by ste zmenili, co chyba. (Kontakt doplnim) natrhu.sk

Dakujem velmi pekne
Naposledy upravil martina833 : 14.11.11 at 12:16
Usporiadat
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Zmenil by som tu desivu zakladnu sablu Webarealu a na tvojom mieste by som priplatil za jedinecny dizajn. V obchodnych podmienkach ti chyba viacero veci, medzi inymi aj informacia o prave odstupenia od zmluvy do 7 pracovnych dni aj bez udania dovodu a kontrolny organ.
0 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

niekto si tu chce robiť reklamu ale ok, čo som rýchlo pozrel, eshop je v pohode, prehľadný, nerobený na kolene, vizualizácie ti idú, farebne zladený, takže ok. Asi by som dal iný názov ako na trhu.sk, ale to nie je až tak dôležité, dôležité je SEO optimalizácia a výsledky hľadania na kľúčové slová
0 0
martina833 martina833

martina833 je offline (nepripojený) martina833

reklamu si budem robit inde a hlavne ucinne :-)
0 0
martina833 martina833

martina833 je offline (nepripojený) martina833

camozzi Pozri príspevok
Zmenil by som tu desivu zakladnu sablu Webarealu a na tvojom mieste by som priplatil za jedinecny dizajn. V obchodnych podmienkach ti chyba viacero veci, medzi inymi aj informacia o prave odstupenia od zmluvy do 7 pracovnych dni aj bez udania dovodu a kontrolny organ.
dakujem, pozriem na to a doplnim
0 0
sasenkak sasenkak

sasenkak je offline (nepripojený) sasenkak

camozzi Pozri príspevok
Zmenil by som tu desivu zakladnu sablu Webarealu a na tvojom mieste by som priplatil za jedinecny dizajn. V obchodnych podmienkach ti chyba viacero veci, medzi inymi aj informacia o prave odstupenia od zmluvy do 7 pracovnych dni aj bez udania dovodu a kontrolny organ.

Ja budem trosku oponovat,poznam ludi (hlavne starsie rocniky)ktorym sa prave pacia tieto jednoduche sablony ..myslim z pohladu zakaznika,je to maximalne prehladne a hlavne uplne jednoduche. Bola som prekvapena,ked sme hladali jednu vec so znamou a porovnavali sme ceny,na jednotlivych weboch...hned skritizovala stranku,ktora sa mne zdala uplne super...ona sa na nej stracala,to iste moj svokor,alebo aj manzel :-).tie( ja ich volam "krabicove" e-shopy) su pre nich "citatelnejsie" co bolo pre mna dost prekvapive zistenie,kedze prave som v stadiu vyberu e-shopu pre seba.

A niekedy vzhlad nie je vsetko,poznam obchody,ktore slapu a maju celkom slusne obraty aj s takýmto dizajnom.
0 0
martina833 martina833

martina833 je offline (nepripojený) martina833

takyto dizajn bude do Vianoc, potom mozno porozmyslam nad zaplatenim niecoho lepsieho...
0 0
sasenkak sasenkak

sasenkak je offline (nepripojený) sasenkak

A este k teme :-) Mne v mnohych elektronickych obchodoch chyba informacia,ci je tovar hned odberu a ak nie je,aka je cakacia doba...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
sasenkak Pozri príspevok
A este k teme :-) Mne v mnohych elektronickych obchodoch chyba informacia,ci je tovar hned odberu a ak nie je,aka je cakacia doba...
Dodacie lehoty

Dodacia lehota je zvyčajne od 3 do 10 pracovných dní od zaslania objednávky. V prípade vačších objednávok, alebo momentálnej nedostupnosti produktu Vás budeme informovať o termíne dodania.

Mne sa eshop páči, je jednoduchý a prehľadný .To je môj prvý dojem.Ak by som potrebovala doplňujúce info, tak isto by som sa informovala .
0 0
martina833 martina833

martina833 je offline (nepripojený) martina833

sasenkak Pozri príspevok
A este k teme :-) Mne v mnohych elektronickych obchodoch chyba informacia,ci je tovar hned odberu a ak nie je,aka je cakacia doba...
Dodaciu dobu planujem upresnit po objednavke v mailoch. Casom sa mozno dostanem aj k tomu, ze tovar bude ihned k odberu...
0 0
martina833 martina833

martina833 je offline (nepripojený) martina833

Zita5 Pozri príspevok
Dodacie lehoty


Dodacia lehota je zvyčajne od 3 do 10 pracovných dní od zaslania objednávky. V prípade vačších objednávok, alebo momentálnej nedostupnosti produktu Vás budeme informovať o termíne dodania.

Mne sa eshop páči, je jednoduchý a prehľadný .To je môj prvý dojem.Ak by som potrebovala doplňujúce info, tak isto by som sa informovala .
Dakujem
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Nikde nie je uvedený kontakt - tým nemyslím mailovu adresu, ale adresu firmy, ktorá obchod prevádzkuje
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dáša_ Pozri príspevok
Nikde nie je uvedený kontakt - tým nemyslím mailovu adresu, ale adresu firmy, ktorá obchod prevádzkuje
Ja som si to všimla tiež , ale predpokladám, že sa ešte na stránke pracuje.
0 0
martina833 martina833

martina833 je offline (nepripojený) martina833

Dáša_ Pozri príspevok
Nikde nie je uvedený kontakt - tým nemyslím mailovu adresu, ale adresu firmy, ktorá obchod prevádzkuje
Kontakty doplnim, tel. c., maily.
Rozmyslam nad tym, ci to vobec uverejnit adresu, kedze nemam sidlo firmy. Ci posobi to nedoveryhodne? Nie je vzdy v eshopoch uverejnene.
Na fakture a peciatke bude :-))
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

no ja si myslím, že minimálne v obchodných podmienkach by malo byť presne špecifikované, kto je kto. Od kupujúceho požadujete všetky údaje a on do momentu, kým nemá faktúru v ruke netuší, s kým má tú česť.
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

martina833 Pozri príspevok
Kontakty doplnim, tel. c., maily.
Rozmyslam nad tym, ci to vobec uverejnit adresu, kedze nemam sidlo firmy. Ci posobi to nedoveryhodne? Nie je vzdy v eshopoch uverejnene.
Na fakture a peciatke bude :-))
nemas sidlo firmy???? - podnikas nelegalne

pravdepodobne tiez nemas nastudovane prislusne zakony:

108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji
22/2004 Z.z. o elektronickom obchode a o zmene a doplnení zákona č. 128/2002 Z.z. o štátnej kontrole vnútorného trhu vo veciach ochrany spotrebiteľa a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 284/2002 Z.z.
250/2007 Z.z. o ochrane spotrebiteľa a o zmene zákona Slovenskej národnej rady č. 372/1990 Zb. o priestupkoch v znení neskorších predpisov

konkretne napr. zakon c. 22/2004 Z.z. :
§ 4
Všeobecné informačné povinnosti


(1) Poskytovateľ služieb je povinný príjemcovi služby na elektronickom zariadení poskytnúť najmä tieto informácie:

a) názov, obchodné meno a sídlo poskytovateľa služieb, ak ide o právnickú osobu, alebo meno, priezvisko, miesto podnikania a adresu bydliska poskytovateľa služieb, ak ide o fyzickú osobu,
b) daňové identifikačné číslo, ak je platiteľom dane z pridanej hodnoty, 12)
c) adresu elektronickej pošty a telefónne číslo,
d) označenie registra, ktorý ho zapísal, a číslo zápisu,
e) názov a adresu orgánu dozoru alebo dohľadu, ktorému činnosť poskytovateľa služieb podlieha.
1 0
martina833 martina833

martina833 je offline (nepripojený) martina833

1Dara Pozri príspevok
nemas sidlo firmy???? - podnikas nelegalne

pravdepodobne tiez nemas nastudovane prislusne zakony:

108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji
22/2004 Z.z. o elektronickom obchode a o zmene a doplnení zákona č. 128/2002 Z.z. o štátnej kontrole vnútorného trhu vo veciach ochrany spotrebiteľa a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 284/2002 Z.z.
250/2007 Z.z. o ochrane spotrebiteľa a o zmene zákona Slovenskej národnej rady č. 372/1990 Zb. o priestupkoch v znení neskorších predpisov

konkretne napr. zakon c. 22/2004 Z.z. :
§ 4
Všeobecné informačné povinnosti


(1) Poskytovateľ služieb je povinný príjemcovi služby na elektronickom zariadení poskytnúť najmä tieto informácie:

a) názov, obchodné meno a sídlo poskytovateľa služieb, ak ide o právnickú osobu, alebo meno, priezvisko, miesto podnikania a adresu bydliska poskytovateľa služieb, ak ide o fyzickú osobu,
b) daňové identifikačné číslo, ak je platiteľom dane z pridanej hodnoty, 12)
c) adresu elektronickej pošty a telefónne číslo,
d) označenie registra, ktorý ho zapísal, a číslo zápisu,
e) názov a adresu orgánu dozoru alebo dohľadu, ktorému činnosť poskytovateľa služieb podlieha.
Preco hned nelegalne? Nemam kamenny obchod. Adresa je trvale bydlisko.
Vazne som to vo vela eshopoch hladala a nenasla...aj ked som chcela nieco v jednom reklamovat, tak som musela pisat mail a potom som sa dostala k adrese, na ktoru tovar vratit
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
1Dara Pozri príspevok
nemas sidlo firmy???? - podnikas nelegalne

pravdepodobne tiez nemas nastudovane prislusne zakony:

108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji
22/2004 Z.z. o elektronickom obchode a o zmene a doplnení zákona č. 128/2002 Z.z. o štátnej kontrole vnútorného trhu vo veciach ochrany spotrebiteľa a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 284/2002 Z.z.
250/2007 Z.z. o ochrane spotrebiteľa a o zmene zákona Slovenskej národnej rady č. 372/1990 Zb. o priestupkoch v znení neskorších predpisov

konkretne napr. zakon c. 22/2004 Z.z. :
§ 4
Všeobecné informačné povinnosti


(1) Poskytovateľ služieb je povinný príjemcovi služby na elektronickom zariadení poskytnúť najmä tieto informácie:

a) názov, obchodné meno a sídlo poskytovateľa služieb, ak ide o právnickú osobu, alebo meno, priezvisko, miesto podnikania a adresu bydliska poskytovateľa služieb, ak ide o fyzickú osobu,
b) daňové identifikačné číslo, ak je platiteľom dane z pridanej hodnoty, 12)
c) adresu elektronickej pošty a telefónne číslo,
d) označenie registra, ktorý ho zapísal, a číslo zápisu,
e) názov a adresu orgánu dozoru alebo dohľadu, ktorému činnosť poskytovateľa služieb podlieha.
no predpokladám, že to "nemám sídlo firmy" nemyslela tak, že nemá živnosť, ale že nemá prevádzku, kancelárie a pod. Podľa mňa...
0 0
martina833 martina833

martina833 je offline (nepripojený) martina833

Dantess Pozri príspevok
no predpokladám, že to "nemám sídlo firmy" nemyslela tak, že nemá živnosť, ale že nemá prevádzku, kancelárie a pod. Podľa mňa...
presne tak
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

martina833 Pozri príspevok
Preco hned nelegalne? Nemam kamenny obchod. Adresa je trvale bydlisko.
Vazne som to vo vela eshopoch hladala a nenasla...aj ked som chcela nieco v jednom reklamovat, tak som musela pisat mail a potom som sa dostala k adrese, na ktoru tovar vratit
to ze si to v inych eshopoch nenasla ta neospravedlnuje ... vysvetluj to potom SOI
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

martina833 Pozri príspevok
presne tak
ale mas "sidlo" zivnosti ... tak si povinna sa identifikovat
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať