Zavrieť

Porady

variabilny symbol

Cez IB som urobil platbu, ale splatnost som dal 14.12.2011, ale zabudol som na variabilny symbol. Je mozne tu platbu este nejak upravit, resp. vpisat tam aj VS ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    neviem akú máš banku, ale ja napríklad v ČSOB, pokial je lehota splatnosti ešte v buducnosti, stále mám možnosť platbu zrušiť, alebo meniť.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    je to vub a skusam to cez prehlad /zmena/odvolanie platieb ale je to tam akesi neaktivne
    ee.jpg  

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Fero11 Pozri príspevok
    je to vub a skusam to cez prehlad /zmena/odvolanie platieb ale je to tam akesi neaktivne
    Mam tiez IB cez VUB.
    Pokial ti platbu nestiahnu z uctu /mne chodi na mobil sms notifikacia, takze si viem skontrolovat/, tak sa to da zrusit.Neskor uz nie...

    Mam to overene,uz sa mi stalo, ze som pomylenu platbu rusila. Funguje to.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    no nie je stiahnuta, ako vidis s obr. tak splatnost som nastavil na 14.12.2011 (cize do vtedy by mala byt odoslana, resp. pripisana na posielany ucet) a button odvolat, je neaktivny (sedy) taktiez editovanie nejde

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Fero11 Pozri príspevok
    no nie je stiahnuta, ako vidis s obr. tak splatnost som nastavil na 14.12.2011 (cize do vtedy by mala byt odoslana, resp. pripisana na posielany ucet) a button odvolat, je neaktivny (sedy) taktiez editovanie nejde
    Skus sa odhlasit a prihlasit znovu,obcas im to blbne. Mne to tiez asi pred mesiacom nechcelo vysvietit. A zrazu to fungovalo...!
    Skusaj,prip. zavolaj do VUB nech ta nasmeruju

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.