Zavrieť

Porady

Polyp na prínosovej dutine

Našli mi polyp (1,5 cm) na prínosovej dutiny. Musím isť na operáciu. Dosť sa jej obávam. Máte niekto skúsenosti s niečím podobným?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    nie ale je to rutina čiže sa netreba obávať... v dnešnej dobe sa to robí ako jednodňová chirurgia...

    Sylvinka08 je offline (nepripojený) Sylvinka08

    Sylvinka08
    je to operácie v narkoze, tak toho sa trocha obávam, ešte som narkozu nikdy nemala a strach mám veľký.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Sylvinka08 Pozri príspevok
    je to operácie v narkoze, tak toho sa trocha obávam, ešte som narkozu nikdy nemala a strach mám veľký.
    pravdepodobne áno, vieš aj vysvetliť prečo sa toho bojíš?myslím narkózy...

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    narkózy sa bát netreba nie je prečo.... a histológie tiež nie...
    netreba mať zbytočný strach... lebo to iba škodí

    marleau je teraz online marleau

    marleau
    Mne to operovali pred rokom a pol,ja som nemohol nosom ani dýchať,ako zabetónovaný som ho mal.Teraz?To sa nedá porovnávať,dokonca ani prechladnutie ma tak netrápi ako vtedy,hlavne zápaly hrdla sú o takých 80% smerom k lepšiemu.
    Tiež ma prvýkrát uspávali,no všetko je v pohode,akurát po prebudení je človek smädný ako po trojdňovej opici.Ten pocit voľného dýchania sa však nedá odmietnuť.Jediná bolesť po operácii je,keď vám vyberajú tampóny z nosných dierok,každý aspoň tridsať centimetrov dlhý,kým ich lekár vytiahne,je to bolesť ako hrom,ale akonáhle opustí nos,je dobre.Tých 5-7 sekúnd vydrží aj decko.Mne vraj vybrali skoro 2 deci "sajrajtu",vraj ho bolo požehnane.No tá úľava to len potvrdila.Anesteziológ si odo mňa vypýtal kontakt,lebo mal záujem o dom a hneď som bol k.o.
    Moja mama bola uspávaná už 17-krát,netreba sa báť.

    Polyp na prínosovej dutine

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.