Zavrieť

Porady

zaradenie dvojičiek do MŠ

Je vhodné rozdeliť dvojičky, ktoré sa vrátili z prvej triedy do materskej školy z dôvodu školskej nezrelosti? Aké sú plusy a mínusy tohto rozdelenia?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vebi34 je offline (nepripojený) Vebi34

    Vebi34
    Ahoj,
    ak sú súrodenci v rozličných triedach, tak nadväzujú lepšie kontakty s iným rovesníkmi, nie sú tak na seba naviazené, rozvíjajú a napredujú samostatnejšie. Ale ak sú spolu, budeš mať lepšiu informovanosť z dvoch zdrojov o daných situáciách. Ja mám takú skúsenosť s dvojičkami, že väčšinou rodičia tlačia k tomu, aby spolu sedeli, aby všetky aktivity robili spolu aj keď ony samotné nemajú až taký záujem všetok svoj čas tráviť spolu v škole aj doma. Opýtaj sa učiteliek v škôlke, čo ich učili. Tie poradia najlepšie, či im to prospeje alebo nie, lebo poznajú ich prácu, ale aj psychiku.

    kysučanka je offline (nepripojený) kysučanka

    kysučanka
    Ďakujem za reakciu! Ja mám hlavne strach o to, aby to nebol pre ne príliš veľký psychický šok, pretože už návrat dieťaťa z prvej triedy opäť do materskej školy je dosť traumatizujúce a ešte, keď ich rozdelíme... no neviem!

    zaradenie dvojičiek do MŠ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.