Zavrieť

Porady

Usporiadat
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ja som akurát pozrela Nevinných, zatiaľ nič moc.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

S kultúrou nemajú nič ani tie TV.Ako sa na to niekto dokáže pozerať?
A posielať sms-ky?
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

ja som bol včera na filme "Lóve"... chválili to kde sa dalo... ale bol som dosť sklamaný... mám pocit, že väčšina filmov je už viac menej len o reklame a badať na nich kto je hlavným sponzorom danej relácie čo na tom že im chýba nejaký dej, úvod, zápletka, vyvrcholenie, rozuzlenie a záver...
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

Zabudol som ešte na kategoriu nekonečných serialov. Nechápem ako môže človek pozerať niekoľko rokov Ordinaciu alebo Panelák. Farma, ČS má talenet a iné "perly" doplňajú mizeriu naších TV. Ešteže mám niekoľko dokumentarných programov.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Tieto tv "kanály" sú celkovo nepozerateľné.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

trochu pomylene-komercne tv nie su prioritne urcene na sirenie kultury,na to je urcena a platena verejnopravna,ani ta to velmi neplni,obcas zbera skrachovancov z komercnych tv a snazi sa niekedy ich napodobnovat,nuz a kto nechce nech ich nepozera a nemyslim ze tolko vychvalovane insenacie ako davali niekedy v pondelok,ze to bola neviem aka kultura,tak isto ako bezduche telenovely,zalezi aj od veci hranice vkusu a co si predstavujeme pod pojmom kultura a nie co povie nejaka herecka Kamila Magalova,ono svojho casu pop music bola odsudzovana ze to nie je kultura.
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

trisestri Pozri príspevok
trochu pomylene-komercne tv nie su prioritne urcene na sirenie kultury,na to je urcena a platena verejnopravna,ani ta to velmi neplni,obcas zbera skrachovancov z komercnych tv a snazi sa niekedy ich napodobnovat,nuz a kto nechce nech ich nepozera a nemyslim ze tolko vychvalovane insenacie ako davali niekedy v pondelok,ze to bola neviem aka kultura,tak isto ako bezduche telenovely,zalezi aj od veci hranice vkusu a co si predstavujeme pod pojmom kultura a nie co povie nejaka herecka Kamila Magalova,ono svojho casu pop music bola odsudzovana ze to nie je kultura.
Nemal som na mysli vážnu hudbu alebo poeziu. Napadlo ma to iba tak, pretože celý týždeň otravujú s tým istým programom. Pondelňajšie inscenacie boli oproti týmto programom luxus.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ľubomír Pozri príspevok
Nemal som na mysli vážnu hudbu alebo poeziu. Napadlo ma to iba tak, pretože celý týždeň otravujú s tým istým programom. Pondelňajšie inscenacie boli oproti týmto programom luxus.
...ešte aj bratia česi nám ich závideli ...
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

KoxXxo Pozri príspevok
Tieto tv "kanály" sú celkovo nepozerateľné.
No ved presne preto sa to aj tak vola.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

najhorsie to cez vikend,prave za komunistov prave vikendy boli silne a to boli 2 programy a nie 110-islo Televariete /alebo Mozno pride kuzelnik,Bakalari,Dvaja z jedneho mesta a pod/ , potom komedia v sobotu vecer a piatok vecer isli dobrodruzne filmy alebo serialy-teraz nevedia natocit zabavne programy dokonca ani scenky.
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

Ešte jedna farma neskončila a už chystajú druhú. Hrôza. Nechápem prečo? To sme Slováci takí hlupačikovia, ktorým stačia také perly naších TV? Neverím prieskumom sledovanosti, pretože taký brak nemôže pozerať toľko ľudí.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ešte že mám trochu toho .... akože sa volá .... rozumu Nesledujem ani jedno z toho (od toho potom mám iné "programy"). Len sa čudujem "učinkujúcim", že sa takto verejne zosmiešňujú! Asi pre peniaze stratili aj svoju dôstojnosť.
1 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

misoft Pozri príspevok
Ešte že mám trochu toho .... akože sa volá .... rozumu Nesledujem ani jedno z toho (od toho potom mám iné "programy"). Len sa čudujem "učinkujúcim", že sa takto verejne zosmiešňujú! Asi pre peniaze stratili aj svoju dôstojnosť.
Zosmiešňujú sa za poriadny bakšiš. Mňa skôr mrzí, že to má sledovanosť a vymývači mozgov na základe toho nedajbože skončiť s takým brakom.
1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

A to si hovoria umelci.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Ľubomír Pozri príspevok
Zosmiešňujú sa za poriadny bakšiš. Mňa skôr mrzí, že to má sledovanosť a vymývači mozgov na základe toho nedajbože skončiť s takým brakom.
stale lepsie taka reality show ako nejaka stupidna a bezducha telenovela a ze sa tam niekto zhovaduje,je to ich slobodne rozhodnutie,zase sa netvarme ze takyto ludia neexistuju a ze v realite sa tak nespravaju-ten rozdiel v tom ze my sa hambime ak urobime trapas alebo blbost a niekto sa tym predvadza v telke-len ma bavi ze nikto to nepozera a kazdy vie co tam je-ludia to pozeraju lebo je to nieco nove a chyba alternativa kvalitnych zabavnych programov a filmov,az toho bude vela,tak to postupne upadne,jedny sa strapnia a nieco si zarobia a iny sa zabavia-horsie veci su v telke a to manipulacia z verejnou mienkou,vymyvanie mozgov,prekrucanie faktov atd
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja som sa dnes na lúke dozvedela o sebe, že som podpriemerne uvedomelá..nevedela som odpovedať na jednoduchú otázku, o čom boli nejakí Nevinní..len som sa spýtala, čo to je...a údiv v očiach a hlase mojej odpsa kamošky bol neskutočný...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
stale lepsie taka reality show ako nejaka stupidna a bezducha telenovela a ze sa tam niekto zhovaduje,je to ich slobodne rozhodnutie,zase sa netvarme ze takyto ludia neexistuju a ze v realite sa tak nespravaju-ten rozdiel v tom ze my sa hambime ak urobime trapas alebo blbost a niekto sa tym predvadza v telke-len ma bavi ze nikto to nepozera a kazdy vie co tam je-ludia to pozeraju lebo je to nieco nove a chyba alternativa kvalitnych zabavnych programov a filmov,az toho bude vela,tak to postupne upadne,jedny sa strapnia a nieco si zarobia a iny sa zabavia-horsie veci su v telke a to manipulacia z verejnou mienkou,vymyvanie mozgov,prekrucanie faktov atd
Pozor na jedno ..

stupidna a bezducha telenovela - táto bola predsa robená pre cieleného diváka - ženy v španielsky hovoriacich krajinách Južnej Ameriky , pre ženy v domácnosti a tieto boli vysielané v doobedňajších hodinách .....atď

reality show - že aký to rozdiel oproti vyššie uvedenému ????....v nočných - večerných hodinách vysielané...a aby nebolo všetkému koniec , tak opakovanie je asi matkou múdrosti aj v tomto prípade .....či ....?

...hlavne , že reklamy idú ....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

buchač Pozri príspevok
Pozor na jedno ..

stupidna a bezducha telenovela - táto bola predsa robená pre cieleného diváka - ženy v španielsky hovoriacich krajinách Južnej Ameriky , pre ženy v domácnosti a tieto boli vysielané v doobedňajších hodinách .....atď

reality show - že aký to rozdiel oproti vyššie uvedenému ????....v nočných - večerných hodinách vysielané...a aby nebolo všetkému koniec , tak opakovanie je asi matkou múdrosti aj v tomto prípade .....či ....?

...hlavne , že reklamy idú ....
da sa prepnut-su take programy ako spektrum,viasat history, discovery, animal planet alebo objednat dvd od stv,pripadne stiahnut nieco z netu alebo si citat a opakovanie,to skor Segala a vselijake akcaky tocia stale dookola alebo Sam doma a podobne, reality tak casto neopakuju ako niektore filmy,napr.taky Gladiator uz isiel opakovane na kazdom kanaly.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Moja reč. Veď som spomínal
od toho potom mám iné "programy")
- a nemyslel som len ťuťu-muťu
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Čo bolo dobré, to už dávno prestali vysielať. Len pre porovnanie napr. Susedia - pre mňa srandovné. Potom nastúpil Kutyil s. r. o. - ten už nemal šťavu.
Keď začne STV vysielať v HD kvalite, budem sa tešiť na dokumentárne seriály
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať