Zavrieť

Porady

firemný darček

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať čo tento rok dávate ako poďakovanie Vašim firemným partnerom... Musím vymyslieť niečo originálneho prosím poradte...

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Adka6 Pozri príspevok
    Je to automobilový priemysel.. Predaj a autorizovaný servis vozidiel ) Čiže sú to partneri ktorý si u nás kupujú prípadne servisujú autá... a suma by mala byť asi tak do 50€
    Mozno nejaka prehliadka zdarma,alebo nejaka ta "čačka" napr.vona do auta,nano podlozka,ci sampon na auto...

    oner je offline (nepripojený) oner

    oner
    čo mám ja skúsenosti tak ma napadá
    - nejaké kalendáre 2012 s vlastnými autami a popisom služieb,
    - najčastejšie sú sada kovových pier s kľúčenkou v darčekovom balení..
    - tá špeciálna prehliadka zdarma je fajn
    - reflexné vesty s Vašim logom
    - baterku do auta (lampáš)


    Ja by som zvolil predmet ktorý využijú a nie ktorý skončí v koši alebo v spodnej zásuvke...

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    poukaz na masáž, alebo kávu

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    aky si originalny

    neda sa to asi zovseobecnit, zalezi aki su to partneri, v com podnikate aj vy, oni atd

    Adka6 je offline (nepripojený) Adka6

    Adka6
    Je to automobilový priemysel.. Predaj a autorizovaný servis vozidiel ) Čiže sú to partneri ktorý si u nás kupujú prípadne servisujú autá... a suma by mala byť asi tak do 50€

    občasník je offline (nepripojený) občasník

    občasník
    Súhlasím s oner-om, že by to mal byť praktický darček, ktorý nájde využitie. Z mojich skúseností je to veľmi individuálne a ťažko radiť, ak nepoznáme komu má byť darček priamo určený (muži, ženy...) - to viete najlepšie vy sami, pretože klientov priamo poznáte. Dám ti jeden tip pre inšpiráciu na značkové reklamné predmety:
    http://www.bestpromotion.org/Luxusne-darceky.html

    P.S.: Tento rok sme zvolili USB pamäť ;-)
    Naposledy upravil občasník : 20.11.11 at 22:28 Dôvod: gramatika

    Sliedič je offline (nepripojený) Sliedič

    Sliedič
    Tá masáž nie je zlý nápad, aj keď sa to nedá nazvať originálne. Ale ja by som rád taký darček dostal

    Adka6 je offline (nepripojený) Adka6

    Adka6
    oner Pozri príspevok
    čo mám ja skúsenosti tak ma napadá
    - nejaké kalendáre 2012 s vlastnými autami a popisom služieb,
    - najčastejšie sú sada kovových pier s kľúčenkou v darčekovom balení..
    - tá špeciálna prehliadka zdarma je fajn
    - reflexné vesty s Vašim logom
    - baterku do auta (lampáš)


    Ja by som zvolil predmet ktorý využijú a nie ktorý skončí v koši alebo v spodnej zásuvke...
    Ďakujem veľmi pekne za nápady, budúci rok určite budem riešiť kalendár, tento rok to už nestíham Tie sady kovových pier sa mi už nejako nepáčia, lebo každý rok sa ich dostáva až až.. a baterka do auta sa mi tiež veľmi páči. Ja som ešte uvažovala nad bábovkou v takej peknej krabici aj s vínkom zvykne bývať zabalená. Čo na to poviete?

    Adka6 je offline (nepripojený) Adka6

    Adka6
    občasník Pozri príspevok
    Súhlasím s oner-om, že by to mal byť praktický darček, ktorý nájde využitie. Z mojich skúseností je to veľmi individuálne a ťažko radiť, ak nepoznáme komu má byť darček priamo určený (muži, ženy...) - to viete najlepšie vy sami, pretože klientov priamo poznáte. Dám ti jeden tip pre inšpiráciu na značkové reklamné predmety:
    http://www.bestpromotion.org/Luxusne-darceky.html

    P.S.: Tento rok sme zvolili USB pamäť ;-)
    Ďakujem za nápady.. Pozerala som aj ja externé hardisky, ale sú dosť drahé ( No ja ich ešte nepoznám, nakoľko som vo firme mesiac a pol ) ale asi to bude bábovka v takom peknom obale aj s vínkom..

    Adka6 je offline (nepripojený) Adka6

    Adka6
    občasník Pozri príspevok
    Koláčik s vínkom neurazí a určite každého poteší Dobrá voľba
    Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.