Zavrieť

Porady

zas ten skype

Ahojte, otec si kúpil notebook a tak skypujeme, problém je že on musí zvoniť mne. Pokiaľ zavolám ja jemu a on to zdvihne vyhodí to nejakú hlášku že chyba spojenia... Opačne je to OK. Tiež by ma zaujímalo čo ovplyvňuje kvalitu obrazu, podľa mňa je to dosť mizerné... ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    To prve nevviem. Kvalitu obrazu povacsinou limituje najnizsi upload zucastnenych stran, t.j. kto ma najhorsi internet ten limituje spojenie.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Rýchlosť spojenia (teda aj hovoru, prípadne videa) je limitovaná priepustnosťou (rýchlosťou pripojenia) u toho, ktorý má najnižšiu rýchlosť.
    BTW: Skype samo monitoruje kvalitu spojenia - počas spojenia je zobrazovaný "indikátor" kvality.
    BTW2: Skúste komunikovať len fonicky (hlasom), bez použitia videa (to má veľký požiadavok na dátový tok). Spojenie len zvukovo by potom malo byť lepšie (no neuvidíte sa).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.