Zavrieť

Porady

Online Investment Group Ltd.

Dobrý deň. Čítala som všetky ohlasy na túto "firmu", ale mne už prišlo aj Vydanie platobného rozkazu, akože vydaného súdom. Máte niekto aj takútžo skúsenosť? Je to aj s úrokami 141,- eur. Dám si to overiť u právnika ale som zvedavá, či niekomu z vás neprišlo niečo podobné.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    A je na tvoje meno? Má všetky údaje správne? (Pretože rozosielali platobné rozkazy, orazené razítkom OS Blava I na nejakú X.Y. kade-tade). Bol súd, kde ti vyriekli ortieľ?
    Prvá cesta (tvoja) => právnik, druhá => polícia (tr. oznámenie).
    A prečítaj si všetky témy, ktoré sú tu. Nájdeš aj linky na užitočné stránky, kde sa o tom píše podrobnejšie.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Renča8 Pozri príspevok
    Dobrý deň. Čítala som všetky ohlasy na túto "firmu", ale mne už prišlo aj Vydanie platobného rozkazu, akože vydaného súdom. Máte niekto aj takútžo skúsenosť? Je to aj s úrokami 141,- eur. Dám si to overiť u právnika ale som zvedavá, či niekomu z vás neprišlo niečo podobné.
    ...ozaj všetky ?????????
    A čo tak toto ...????

    Prokuratúra varuje pred spoločnosťou Online Investment Group
    Generálna prokuratúra SR vyzýva ľudí, aby neplatili žiadne sumy, ktoré od nich vymáha obchodná spoločnosť Online Investment Group LtD.

    Takúto skutočnosť treba podľa GP osobne alebo písomne oznámiť na ktorejkoľvek slovenskej prokuratúre alebo na polícii. Pri oznámení treba doložiť výzvy na úhradu, aj upomienky zaslané spomínanou firmou.
    http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/dom...ent-group.html

    Renča8 je offline (nepripojený) Renča8

    Renča8
    Vedela som, že sa to nemá platiť, len som chcela vedieť či to neprišlo aj niekomu inému. Prišlo mi to poštou, ale ni doporučene. A tá príloha plat. rozkazu OS v Bratislave III je tiež zvláštna. Chcem len vedieť, či to môžem ignorovať, alebo je lepšie oznámiť to na prokuratúre alebo polícii. Ďakujem

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Renča8: prečítala si si?
    http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/dom...ent-group.html
    a tam:
    Generálna prokuratúra SR vyzýva ľudí, aby neplatili žiadne sumy, ktoré od nich vymáha obchodná spoločnosť Online Investment Group LtD.
    Takúto skutočnosť treba podľa GP osobne alebo písomne oznámiť na ktorejkoľvek slovenskej prokuratúre alebo na polícii. Pri oznámení treba doložiť výzvy na úhradu, aj upomienky zaslané spomínanou firmou.
    Tak podľa toho konaj!

    Akinorew je offline (nepripojený) Akinorew

    Akinorew
    Dobrý večer... Mne prichádzali doteraz emaily od Online..., ale dnes mi prišiel obyčajný list od BIB Services s.r.o. spolu so šekom a platobným rozkazom. Platobný rozkaz je z dňa 3. 8. 2011 a je vystavený na nejakú inú osobu. To musím ísť fakt na prokuratúru? Nestačí, keď to budem ignorovať? Na prokuratúru v okrese môjho bydliska alebo do BA? Ďakujem

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    ignoruj to vela sa uz o tom popisalo treba len sledovat

    Miroslav Antoňak November 29, 2011
    Dovoľujem si Vás informovať a zároveň pozvať na verejné pojednávanie vo veci určenia neplatnosti právneho úkonu uzatvoreného medzi poškodenými spotrebiteľmi a spoločnosťou Pro Content s.r.o. Toto pojednávanie sa uskutoční dňa 20. 12. 2011 so začiatkom o 08.30 hodine na Okresnom súde v Poprade. Pridať sa k udalosti v sociálnej sieti Facebook môžete kliknutím na odkaz https://www.facebook.com/event.php?eid=294453563921887

    Online Investment Group Ltd.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.