Zavrieť

Porady

Galko - narodny hrdina

Po viacerych udalostiach menim nazor na Galka a SaS, vyzera to tak, ze to je jedina ferova strana. Ostatni zlodeji kuju spolu(smer, sdku, kdh, mosthid...).


Vyzera ze odhalil obchodiky politikov a takto skonci clovek ktory je hrdina, lebo jediny mal kuraz to povedat otvorene. Neprekvapilo by ma keby ho odstranili(ako to robili pri tipose).
http://hnonline.sk/slovensko/c1-5378...okych-miestach
http://www.topky.sk/cl/100535/129197...-SDKU-a-Smeru-


Kto ma rozum bude volit SaS, alebo LSNS. A nie tieto prehnite strany, korupcne.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Galko - narodny hrdina


...aj inak by sa dal nazvať ....kratšie to slovo by bolo ....oslovenie ....
2 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

"neverím nikomu kto sa venuje politike dlhšie ako mne trvá obed ... a obedujem sakra rýchlo"

kto vie z akej knihy je ten citát ?
0 0
tweedle tweedle

tweedle je offline (nepripojený) tweedle

Hovorí Radičová Galkovi:
- "Počúvaj..."
- "Viem, počul som..."


0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ja práve že opačne , volil som ich a už nebudem.
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Odvolali ho super rychlo. Preco asi ?

Niekto vytiahol na verejnost vystupy z ITP, nikto sa nepyta, kto to bol, preco / zaco / naco.
Hned utocia na Galka, hoci, ako sa ukazuje, vsetky odposluchy mali suhlas sudcu.

A co je na tom, ze odpocuvali Gucika ? Ked riaditel TA3 pouziva mobil nejakej sro-cky, je to jeho chyba. Pochybujem, ze TA3 mu nedala sluzobny...

Galko rozplietal uzol a asi sa dostal moc daleko ku korenom.

HZDS, SNS, Smer, ANO, KDH, SDKU - vsetko je to ta ista banda.

Aj ked som ich nevolil, a bol som rad, ze nevolil - hlavne kvoli Mihalovi a jeho (ne)konaniu v ministerskom kresle.
Ak vobec pojdem niekomu dat hlas (a tym aj tych par mojich eur), tak to z trucu bude SaS.

Z rozpoctu obrany a SIS sa asi najlahsie kradne, ze ?!?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Ako málo stačí, aby časť Slovače považovala kohokoľvek za hrdinu.

bodliak Pozri príspevok

Galko rozplietal uzol a asi sa dostal moc daleko ku korenom.
Ak by minister Galko bol rozpletal ten uzol legálne a zákonnými prostriedkami, tak by si vyslúžil môj obdiv. Ale už jeho postupné vyjadrenia ku kauze odpočúvania boli horšie, ako keď pri klamstve je pristihnutý malý školáčik. Nie, minister Galko nie je žiadny hrdina, podľa mňa. Naopak, je presne taký istý ako tí, ktorých kritizuje a proti ktorým zahájil križiackú výpravu tým, že zneužíval moc.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

tiez si myslim, ze zatal do ziveho a preto bol "odideny" - som presvedcena, ze informacie, ktore vojenske spravodajstvo ziskalo, nikdy nebudu pouzite v trestnom konani proti hlave chobotnici - padol minister, padne riaditel VOS a kazdy kto prejavi snahu to riesit

je na kazdom volicovi, aby si urobil svoj nazor a podla neho volil - nemienim nikomu nadavat, ze voli tu alebo tu stranu ... len dufam, ze sa raz dozvieme kto za touto spravodajskou hrou stoji
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Petra Nová Pozri príspevok
Ako málo stačí, aby časť Slovače považovala kohokoľvek za hrdinu.



Ak by minister Galko bol rozpletal ten uzol legálne a zákonnými prostriedkami, tak by si vyslúžil môj obdiv. Ale už jeho postupné vyjadrenia ku kauze odpočúvania boli horšie, ako keď pri klamstve je pristihnutý malý školáčik. Nie, minister Galko nie je žiadny hrdina, podľa mňa. Naopak, je presne taký istý ako tí, ktorých kritizuje a proti ktorým zahájil križiackú výpravu tým, že zneužíval moc.
Plne s príspevkom súhlasím. Ešte dodám, že odpočúvali komunisti, ŠTB, vari terazky vstali noví štbáci z radov obrany- VOS? To koho chceli brániť? To je nonsens, to sa v demokracii nerobí, či sa pozabudol, že už nie sme v totalite? To je hnus, čo si dovolili.
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Petra Nová Pozri príspevok
Ak by minister Galko bol rozpletal ten uzol legálne a zákonnými prostriedkami
Ak ma suhlas sudcu a odpocuva telefon nejakej sro-cky, ktory "nahodou" pouziva Gucik, tak je to nelegalne ?
Co nelegalne Galko spravil, konkretne ? Kolko odposluchov bolo nelegalnych ?

Povedal, ze sa neodpocuvalo nelegalne. Klamal ?
Dnes poslanci dostali pod nos ziadost spolu so suhlasom sudcu. Co ma Galko ukazat, cely spis ci aj ciste trenirky ?
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Galko nezabudol, Galko je v totalite - brutalite, ktorú tu nastolili. A je príznačné pre tento zlepenec, že sa zožrali sami navzájom
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Tweety Pozri príspevok
Plne s príspevkom súhlasím. Ešte dodám, že odpočúvali komunisti, ŠTB, vari terazky vstali noví štbáci z radov obrany- VOS? To koho chceli brániť? To je nonsens, to sa v demokracii nerobí, či sa pozabudol, že už nie sme v totalite? To je hnus, čo si dovolili.
v demokracii sa odposluchy nerobia? tak ako je mozne, ze v usa a vsade na svete sa odposluchy robia?
mame odposluchy regulovane zakonom? mame
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Tweety Pozri príspevok
Plne s príspevkom súhlasím. Ešte dodám, že odpočúvali komunisti, ŠTB, vari terazky vstali noví štbáci z radov obrany- VOS? To koho chceli brániť? To je nonsens, to sa v demokracii nerobí, či sa pozabudol, že už nie sme v totalite? To je hnus, čo si dovolili.
VOS neodpocuva. VOS spracuje poziadavku a predlozi sudcovi. So suhlasom sudcu realizuje odpocuvanie bud SIS alebo zlozky Policie.

Vas fakt nezaujima, ci akcia "Dama" naozaj existuje alebo si to niekto (vraj dva zdroje) len vymyslel ?
A co ak jej volal niekto odpocuvany ?
To naozaj staci pustit do eteru famu a hned uverite ?
Asi ako tu:
http://korzar.sme.sk/c/6150756/kosic...-poriadku.html
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

1Dara Pozri príspevok
v demokracii sa odposluchy nerobia? tak ako je mozne, ze v usa a vsade na svete sa odposluchy robia?
mame odposluchy regulovane zakonom? mame
Zákonom, a to zákonom najvyšším máme garantované právo na ŽIVOT!!! Nemocnice posielajú domov pacientov, operácie sú v nedohľadne, matky musia rodiť v nemocniciach vzdialených niekoľko sto kilometrov od domu, urgentná starostlivosť je na hrane. Takže v nedemokratickej spoločnosti sú nedemokratické kroky asi normálka. Ta ne?
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

bodliak Pozri príspevok
Ak ma suhlas sudcu a odpocuva telefon nejakej sro-cky, ktory "nahodou" pouziva Gucik, tak je to nelegalne ?
Co nelegalne Galko spravil, konkretne ? Kolko odposluchov bolo nelegalnych ?

Povedal, ze sa neodpocuvalo nelegalne. Klamal ?
Dnes poslanci dostali pod nos ziadost spolu so suhlasom sudcu. Co ma Galko ukazat, cely spis ci aj ciste trenirky ?
Zrejme ignoruješ všetky významné okolnosti súvisiace s kauzou odpočúvania. Preto odpoviem otázkou? Čo má spoločné s úlohami obranného spravodajstva zisťovanie zdravotného stavu a kódov súkromnej osoby k zabezpečovacím zariadeniam?
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Petra Nová Pozri príspevok
Zrejme ignoruješ všetky významné okolnosti súvisiace s kauzou odpočúvania. Preto odpoviem otázkou? Čo má spoločné s úlohami obranného spravodajstva zisťovanie zdravotného stavu a kódov súkromnej osoby k zabezpečovacím zariadeniam?
A moze SIS alebo Policia zato, ze na (zakonnym sposobom) odpocuvanom cisle sa rozpravaju o tom, co starku boli ?
A nie je "starkej zlcnik" nieco ako "5 kaprov na stole" ?


"Novému Času sa podarilo zistiť, ..." a odkial ? A preco im mam verit, ze je to pravda ?
A ak aj je, neexistuje zakonny sposob, ako by sa k nim ta informacia mohla dostat.
0 0
Ivane01 Ivane01

Ivane01 je teraz online Ivane01

pivko nedrístaj, veď Galko nebol na kandidátke SMERU !!!
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Pikoška Pozri príspevok
Zákonom, a to zákonom najvyšším máme garantované právo na ŽIVOT!!! Nemocnice posielajú domov pacientov, operácie sú v nedohľadne, matky musia rodiť v nemocniciach vzdialených niekoľko sto kilometrov od domu, urgentná starostlivosť je na hrane. Takže v nedemokratickej spoločnosti sú nedemokratické kroky asi normálka. Ta ne?
No je to tam napísané takto
ústava SR
Čl.22
(1) Listové tajomstvo, tajomstvo dopravovaných správ a iných písomností a ochrana osobných údajov sa zaručujú.

(2) Nikto nesmie porušiť listové tajomstvo ani tajomstvo iných písomností a záznamov, či už uchovávaných v súkromí, alebo zasielaných poštou, alebo iným spôsobom; výnimkou sú prípady, ktoré ustanoví zákon. Rovnako sa zaručuje tajomstvo správ podávaných telefónom, telegrafom alebo iným podobným zariadením.

Čl.40
Každý má právo na ochranu zdravia. Na základe zdravotného poistenia majú občania právo na bezplatnú zdravotnú starostlivosť a na zdravotnícke pomôcky za podmienok, ktoré ustanoví zákon.
0 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

Nebudte naivni. Tato hra bola uz davno naplanovana a vraj bola primarne urcena pre Radicovu(ale padom vlady urobila co chceli). Teraz strany zarobia dvakrat(nove volby - nove peniaze) a odstrania nepohodlnu stranu - SaS, kedze Smer, KDH, SDKU, MOSTHID su spolu. Len pre pravicovych volicov bolo to divadlo ze nesli so Smerom. Myslili si ze SaS nejako uplatia ale asi to neslo so vsetkymi tak lahko ako s MIhalom. Navyse zoberte si ze Galko za rok nemoze sa naucit vsetko co sa da na neho usit. A isiel do niecoho co nemal ani paru. A neodsudzujte ho ze je blbec alebo neviem co. Vedomosti su neni o skolach ale o praxi. To ze ktosi kradne v armade roky, samozrejme via ako postupovat, ako robit na cierno...
Riesenim je volit strany ktore nemaju napojenie na tychto spinavcov: aktualne to je SaS, LSNS, mozno Matovic.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Petra Nová Pozri príspevok
Zrejme ignoruješ všetky významné okolnosti súvisiace s kauzou odpočúvania. Preto odpoviem otázkou? Čo má spoločné s úlohami obranného spravodajstva zisťovanie zdravotného stavu a kódov súkromnej osoby k zabezpečovacím zariadeniam?
petra, ja tiež odpoviem otázkou: ako je možné, že sa novinár(-ka) dostane k takým info, ktoré sú - použijem staré označenie - ptzd (prísne tajné zvláštnej dôležitosti)? a nech mi nikto nehovorí, že nevedel(-a) o aké info ide. ak novinárom také info niekto poskytne, tiež majú konať - nekonali. a že ich potom "napichli"? a čo sa čudujú a drístajú.
keď sa napichli na nich, tak nebudú predsa vystrihávať zo záznamu komunikácie, že má datyčný napr. pupák na zadku.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

bodliak Pozri príspevok
VOS neodpocuva. VOS spracuje poziadavku a predlozi sudcovi. So suhlasom sudcu realizuje odpocuvanie bud SIS alebo zlozky Policie.

Vas fakt nezaujima, ci akcia "Dama" naozaj existuje alebo si to niekto (vraj dva zdroje) len vymyslel ?
A co ak jej volal niekto odpocuvany ?
To naozaj staci pustit do eteru famu a hned uverite ?
Asi ako tu:
http://korzar.sme.sk/c/6150756/kosic...-poriadku.html
Čo chceš tým povedať, že VOS neodpočúva? To, že dal sudca súhlas, zbavuje VOS akejkoľvek zodpovednosti? Čítal si odôvodnenie žiadosti o odposluch sudcovi, ktoré bolo zverejnené na nete? Sú to všeobecné odôvodnenia. Všetko je tajné, kto je odpočúvaný je utajovaná skutočnosť. Výstižné bolo odôvodnenie prezidenta Gašparoviča: "... postup mohol byť legálny, ale obsah odpočúvania bol nezákonný!..." K tomu nie je čo dodať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať