Zavrieť

Porady

vypinanie pocitaca

Vypina sa pocitac naskoci modra obrazovka a tam je daco napisane mal som zapnuty google chrome a prehravac hudby a ho vyplo alebo ked otvorim ms office word zacnem pisat a ho vypne aj ked idem tlacit poradte co s tim
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    K4nT1m0R je offline (nepripojený) K4nT1m0R

    K4nT1m0R
    ťažko povedať ... tam môže biť aj že máš zle inštalovanú tlačiareň ... tú treba odinštalovať a znovu naištalovať jej ovládače ... pri google chrome ... skús len odinštalovať a skús inštalovať nú verziu google chrome a do iného priečinku ako bola stará .. pri MS office to isté skús ......... --> toto isté mi robil google chrome spravil osm to tak ako som napísal a šlo mi to normal .. skús to ... + ak to vôbec nepôjde zálohuj si dáta ... stiahni OS napríklad Windows 7 napáľ ho na CD a nainštaluj ho ....... a odpuruším sformátovať harddisk
    uz ho mam raz preinstalovany aj tlaciaren aj tak ho vypina aj disk bol sformatovany som naistaloval tlaciaren a aj vtedy ho vyplo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.