Zavrieť

Porady

Zmizol mi príspevok.

Včera po 17,00 som sem pridal príspevok o T-com internetu.Hľadám a nie je nikde.Už aj tu pracuje SiS.alebo tá vojenská TS?Alebo to vymazali z T-comu?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Theo Pozri príspevok

http://www.porada.sk/t181162-zmizol-...ml#post1903279
Tak asi nejako tak-mizne mi zopár vecí,ale zas veľmi sa mi znásobujú roky.
Prispevok som určite napísal.ale či som aj počkal kym to odíde,neviem.Opýtam sa susedov-tá pani robí v Straty a nálezoch.
Dík,že si čítal aj staršie zmiznutia.A už je ďaleko rok1972-80 keď tel.odpočúvali súdruhovia.Dúfam,že už tam nie sú??
Prispevky,ktore sa na internete vymazu,su sice vymazane pre beznych navstevnikov,ale zotavaju v "archivoch", takze adminovia,moderatori atd. si ich mozu dat zobrazit.
Z tohoto dovodu som si dala zobrazit vsetky tvoje prispevky,aby som pozrela preco ti tvoj vcerajsi prispevok zmizol.
Ziaden vymazany prispevok sa nezobrazil, takze nebol na Poradu vlozeny.
Ale uputali ma nazvy tvojich "roznych zmiznuti",preto som prilozila tie linky, s poznamkou, ze chyba bude asi niekde inde.
A nemaj strach, necitala som ani jeden,mam lepsiu zabavku

Hlasovalo 6 pouzivatelov

Užitočné (6)
Mária27, Dav, terezamaria, ivka70, pepsikova, danushka
6

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál... pepsikova
...ale Teo, tu nikto nič nevymaže bez teba...pozri sa do svojich nastavení k posledným príspevkom..a ak nenájdeš, tak asi si ho len napísasl ale neodoslal...stáva sa...ale samosato tu nie...

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár. 220870
Šak keď zmizol napíš znovu.Ak ti nestojí zato ho písať znovu tak to nebolo nič mimoriadne dôležité.

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca Theo
[QUOTE=arizona;1903295]Podla tvojich prispevkov,tebe toho mizne nejako podozrivo moc
Chybu treba hladat niekde inde...

http://www.porada.sk/t181162-zmizol-...ml#post1903279
Tak asi nejako tak-mizne mi zopár vecí,ale zas veľmi sa mi znásobujú roky.
Prispevok som určite napísal.ale či som aj počkal kym to odíde,neviem.Opýtam sa susedov-tá pani robí v Straty a nálezoch.
Dík,že si čítal aj staršie zmiznutia.A už je ďaleko rok1972-80 keď tel.odpočúvali súdruhovia.Dúfam,že už tam nie sú??

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Theo: Otázka témy, ani príspevok nad mojim - tie nezmizli - vidím ich. Takže - asi takto: písal si, myslel si, že si odoslal, ale neodoslal a ty si šiel ďalej (listovať). Príspevok havo papal


BTW: inak ja tomu niekedy vravím: HoSiPa

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
[QUOTE=Theo;1903299]
arizona Pozri príspevok
Podla tvojich prispevkov,tebe toho mizne nejako podozrivo moc
Chybu treba hladat niekde inde...

http://www.porada.sk/t181162-zmizol-...ml#post1903279
Tak asi nejako tak-mizne mi zopár vecí,ale zas veľmi sa mi znásobujú roky.
Prispevok som určite napísal.ale či som aj počkal kym to odíde,neviem.Opýtam sa susedov-tá pani robí v Straty a nálezoch.
Dík,že si čítal aj staršie zmiznutia.A už je ďaleko rok1972-80 keď tel.odpočúvali súdruhovia.Dúfam,že už tam nie sú??
...je jedno , kto a kedy a za akých okolností bol , je a aj bude odpočúvaný ....


LEN DEBIL POVIE DO TELEFÓNU TO , ČO SA NEMÁ .....

Súdruhovia za oných čias v pohode služobné linky sledovali ...šak normálka .....no nik nebol ( OKREM DEBILOV ) nejak stíhaný ...



...a ako ja zvyknem občas ...." keby mne odpočúvali - respektíve na hubu by som si nedával pozor - mobil .....he ešte teraz som za katrom "...

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
buchy: len ty? Ja som niekedy si musel poriadne dávať pozor na zobák.... kontráši sem-tam po mne divne zazerali (potvory - kanceľ mali presne oproti dôstojníckej Arme - aby lepšie počuli)

sito je offline (nepripojený) sito

sito
Theo Pozri príspevok
Včera po 17,00 som sem pridal príspevok o T-com internetu.Hľadám a nie je nikde.Už aj tu pracuje SiS.alebo tá vojenská TS?Alebo to vymazali z T-comu?
Keby len príspevok, tvoj. Tu miznú aj iné veci a nie len veci. A aj sa zaviera. ... lita, skrytá?

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975
sito Pozri príspevok
Keby len príspevok, tvoj. Tu miznú aj iné veci a nie len veci. A aj sa zaviera. ... lita, skrytá?
keby sa len zatváralo- to by bolo ešte OK...

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.