Zavrieť

Porady

webovky

V skolke som spravovala ich webovky nejaky cas, potom som to naucila pani ucitelku a ta tam vkladala oznamy a hlavne fotky z akcii. Dnes o 17 hodine tam vlozila fotky, zkontrolovala to na stranke a boli tam vo fotogalerii. Teraz vypisuje, ze je pristup zakazany, a ked som sla do ftp sa pripojit, tak tam nic nie je. Ziadny adresar, uplne prazdno. . . Je to na web zdarma. www.materskaskolaradost.wz.cz
Neviete mi niekto prosim poradit? DIky moc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    viera_j je offline (nepripojený) viera_j

    finanční účetní Brose CZ viera_j
    No co sa mohlo stat a ako to zvratit spat, nechceme prist o tie stranky, kam sa to mohlo podiet?

    Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

    Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac Atomer.sk
    No to sa ale pytas na zlom mieste. Pytaj sa spravcu hosting konta (cize zrejme seba), alebo spravcu webhostingu. Podla logov sa zisti co sa stalo.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    a nepošahala pani učiteľka voľačo? šak tie súbory len tak nemohli zmiznúť. čo tam je len prázdny www_root?

    viera_j je offline (nepripojený) viera_j

    finanční účetní Brose CZ viera_j
    no a pred 10-timi minutami som sa tam prihlasila a uz mi vypisuje login incorrect, co sa to tam deje? som vam to chcela odfotit. . . .

    viera_j je offline (nepripojený) viera_j

    finanční účetní Brose CZ viera_j
    pani ucitelka prisaha, ze nic neurobila, este si skontrolovala stranku a slo to a o 4 hodiny nejde. . .

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    pani ucitelka prisaha, ze nic neurobila

    Tak tomu už z profesionálneho dôvodu never. Také prísahy poznáme. Hlavne ak ich robí laik. Radšej všetko prever.

    viera_j je offline (nepripojený) viera_j

    finanční účetní Brose CZ viera_j
    rano uz stranka sla, wz zjavne nieco riesili. . . Ale celkom panika :-) nastve to celkom a vydesi. dakujem vsetkym za ochotu. . .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.