Zavrieť

Porady

prosim pomoc

Dobrý deň potrebujem radu. budem stručný napadol som muža ktorý obchytkával moju priatelku a sustavne ma provokoval smianim sa mi do tvare. po čase som to už nevydržal a uštedril som mu 2rany do oblasti tváre pričom som mu nesposobil ziadne važne poranenie ani zdravotnu ujmu neskor som sa dozvedel že na mna podal trestné oznámenie neviem aky trest my može za to hroziť prípadne aka je výška sankcie ktora my može byť za tento čin vymeraná navyše má dvoch svedkov ktorý vsak vydeli iba tu bitku nie to obtažovanie mojej priateľky prosim o radu Dakujem!..................................
prepačte tema stale nieje vyriešena
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    1.chyba - mal si ho prizabiť.
    2.chyba - mal si naložiť aj čumilom
    3.aj ty máš svedka,dokonca obeť - nech priateľka podá trestné oznámenie za pokus o znásilnenie,veď svedkovia to nevideli a ty áno.

    preston693 je offline (nepripojený) preston693

    preston693
    to sa ti povie teraz mam na krku trestne oznamenie a vsetci okrem priatelky svedcia proti mne aj ked bol viac krat upozornovany aby to nerobil aby neprovokoval ale on si nedal povedat. neviem ako sa mam teraz zachovat a bojim sa aby som vela neplatil a navyse priatelka sa hrozne boji policie a nechce nic dalej riesit lebo som ho napadol ja

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    Ty si ju bránil.Je to tvrdenie proti tvrdeniu.Ty si jej taký svedok ako čumilovia tomu kreténovi,ktorého si mal poslať do večných lovíšť.Čím to ten pako zdovodňuje?Že si len tak po ňom skočil?Veď sa nedaj a neboj sa.

    preston693 je offline (nepripojený) preston693

    preston693
    ty cumilovia boli jeho kamarati ja len chcem vediet aky trest mozem od našho SPRAVODLIVEHO štátu čakat

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    tak to ti ja neviem povedať... ale zrejme to bude riešené ako priestupok, si myslím.. ak teda nebol na PN..

    preston693 je offline (nepripojený) preston693

    preston693
    alebo ak nebol ci mi daju nejaku pokutu a hlavne kolko viem chcem toho vela vediet ale mam z toho nervy

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    ak si si vedomý, že si mu vážne neublížil /zlomenina atď/, tak to bude len priestupok..

    roxo je offline (nepripojený) roxo

    roxo
    ak by isiel na PN, lekar mu tazko da PN 7 a viac dni, ked mu nic nie je.Ak pojde, tak to potom bude riesit posudkovy lekar.Nerob z komara somara.Bude dobre, neboj.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.