Zavrieť

Porady

Crocopen - mate skusenost?

Ahoj poradaci,

Vianoce sa blizia a ja uvazujem co drobcovi pod stromcek. Nie ze by mi nedal zakruzkovany katalog z Dracika, ale chcela som nieco co zase nezalozime, ale bude to mat pre neho nejaky osoh. Uz davnejsie som nasla na internete reklamu a poslednu dobu chodi aj v TV na Crocopen, je to interaktivny vyucbovy system. Mate s tym niekto skusenost? Zaujima to deti alebo to je zase len nieco co bude zavrete v skrini? Ten set je dost drahy na to, aby sme to kupili na skusku.
Dakujem dopredu za Vas nazor.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    manus je offline (nepripojený) manus

    Som kto som :-) manus
    Ahoj, my máme "Krokopero" už rok, tiež som ho dcére kúpila pod stromček Máme to čítanie = slová- zvieratká, ovocie,... Počula som, že sú už aj pesničkové, ale s tým žiadnu skúsenosť nemám, ešte som to ani nevidela.
    Je to výborný darček, Auréliu to baví ešte aj po roku, a dokonca aj 11 ročný syn si to od nej niekedy požičia Je tam aj výslovnosť výborná, napomáha to deťom aktívne pracovať a rozmýšlať, takže myslím že je to dobrá investícia , aj keď to nestojí málo kojuniek
    Dobrý výber darčeka

    Crocopen - mate skusenost?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.