Zavrieť

Porady

pokazený počítač

dobrý den potrebovala by som poradit oplatí sa dat opravit počítač HP-Pavilion windows vista.,.vôbec nereaguje vypisuje iba ,že nejaký poškodený windows,nedá sa ani nový nainštalovat ,kolko by stál takýto pokazený počítač keby ho chcel niekto predat a kolko by vyšla asi oprava počítača oplatí sa ho dat opravit? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pohoda62 je offline (nepripojený) pohoda62

    pohoda62
    Ja som mala tento týždeň presne tento istý problém. Dala som si ho preinštalovať, platila som 15 €, a trvalo to cca 2 hodiny.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    babicka1 Pozri príspevok
    ...vôbec nereaguje vypisuje iba ,že nejaký poškodený windows...
    už to, že vypisuje, že je poškodený windows, svedčí o tom, že PC reaguje .
    Miesto opravy možno potrebuje len preformátovať a znova nainštalovať systém...
    Ak najdeš dobrú dušu, môže to spraviť zadarmo, kto za to pýta peniaze odhadujem 20-30 euro (základné nastavenia)....

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    dakujem za reakciu ,dám to odborníkovi nech sa na to pozrie, uvidíme čo tam bude

    Darica je offline (nepripojený) Darica

    Darica
    Moze mi niekto prosim poradit? čo robit ak mi prestala fungovať napaľovačka v notebuku.Ono vlastne este napaluje, ale uz neprimerane dlho - predtým 4 minuty, teraz 20 minut, ale CD potom nechce DVD prehrat.
    Treba kupiť novu? Viem ze do PC sme kupovali novu a niekto nam vymenil, ale ako to funguje v netebuku?Dá sa to vymenit?
    Dakujem

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    Ona je tam vložená ako hdd alebo ram...len to otvoria odpoja a vymenia za iný typ.

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    tak už mám počítač opravený nedalo sa to inak ,musel ho opravár preinštalovat na windows7 urobil aj wifi a terz šlape

    monika040 je offline (nepripojený) monika040

    monika040
    Prosím o radu, už tri dni mi blbne počítač, pokiaľ ho vypnem a nechám v elektrine tak po zapnutí nereaguje obrazovka, tak ho vždy vypínam aj z elektriny funguje normálne. Čo to môže byť? Prečo ak ostene v sieti nejde ? Nerozumiem tomu. Počítať má 3- 4 roky.

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    ahoj počítač mi fungoval týžden, teraz z ničoho nič sa zobrazia na monitore iba čiary, ked sa odpojí z elektriky a vyberie baterka potom sa po zapnutí zapne inak sa nedal ani vypat nič nereagovalo, nevedeli by ste mi povedat čo by to mohlo byt čo to spôsobuje?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.